دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
ساعاتی پیش کمپانی یونیورسال پیکچرز اولین تصویر از کیلین مورفی در فیلم Oppenheimer  را منتشر کرد. آقای مورفی در فیلم جدید کریستوفر نولان در نقش جی. رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتمی قرار می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.
کریستوفر نولان از مجموعه کارگردان سرشناس هالیوودی است که در سراسر دنیا طرفداران و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده و بسیار از مخاطبان سینما در انتظار کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره برنامه‌های بعدی ایشان هستند. پروژه جدید کارگردان سه‌گانه The Dark Knight و Inception، فیلم سینمایی Oppenheimer تا کنون طیف وسیعی از بازیگران را سرشناس را به عنوان Cast، جذب خود کرده و ظاهرا همچنان افراد بیشتری مشغول اضافه شدن به این پروژه هستند.
آقای Kenneth Branagh، بازیگر شناخته شده بریتانیایی اخیرا به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند و کمپانی یونیورسال پیکچرز نیز ساعاتی پیش اولین تصویر آقای کیلین مورفی در فیلم Oppenheimer را منتشر کرد. آقای مورفی در این فیلم در نقش جی. رابرت اوپنهایمر، فیزیک دان نظری مشهور و پدر بمب اتمی قرار می‌گیرد و نقش اصلی مرد را بر عهده خواهد داشت. در کنار ایشان خانم امیلی بلانت نقش کیتی، همسر اوپنهایمر را ایفا می‌کنند.
از دیگران بازیگران این پروژه می‌توان به مت دیمون، رابرت داونی جونیور، رامی مالک و جاش هارنت اشاره کرد. داستان فیلم ماجرای زندگی رابرت اوپنهایمر و نقش وی در تولید سلاح‌های اتمی و احساس ندامت و پشیمانی وی را روایت می‌کند. کتاب پرومته آمریکایی، پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر منبع الهام اصلی فیلم جدید آقای نولان است.
شما در ادامه می‌توانید اولین تصویر از آقای مورفی در نقش اوپنهایمر را مشاهده کنید:

بنابر اعلام یونیورسال پیکچرز فیلم Oppenheimer سی‌ام تیرماه ۱۴۰۲ (۲۱ام جولای ۲۰۲۳) روی پرده نقره‌ای می‌رود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari