instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
عناوین رایگان ماه مارس مشترکین پلی‌ استیشن پلاس از طریق حساب کاربری Billbil-kun که منبع معتبری بر اساس اطلاعات منتشر شده‌ی پیشین به شمار می‌آید، فاش شدند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وبسایت Dealabs در ماه مارس، مشترکین پلی استیشن پلاس می‌توانند دو بازی‌ زیر را به صورت رایگان دریافت کنند:
در حال حاضر می‌توان گفت، حداقل برخی از بازی‌های رایگان ماه مارس 2022 پلی‌ استیشن پلاس توسط یک افشاگر قابل اعتماد معرفی شده‌اند. حساب کاربری Billbil-kun در وبسایت Dealabs، از سپتامبر سال 2021 است که هر ماه به طور دقیق لیست عناوین پلی‌ استیشن پلاس را فاش می‌کند.
این بار Billbil-kun با روش زیرکانه‌تری عناوین ماه مارس 2022 سرویس پلی‌استیشن پلاس را اعلام کرد. این حساب کاربری به جای اینکه لیست بازی‌ها را طبق روال گذشته در صفحات اصلی سایت پست کند، پیامی مبهم را در انجمن سایت به اشتراک گذاشت.
سلام یا عصر بخیر به همه. من اخیراً به بازی‌های Ark Survival Evolved و Team Sonic Racing علاقه‌مند شده‌ام و می‌خواهم آن‌ها را خریداری کنم تا بتوانم آن‌ها را روی PS5 خود بازی کنم.
با دانستن این موضوع که در حال حاضر واقعاً هیچ پولی ندارم، در خرید آنها مردد هستم. اما شاید تا اوایل ماه آینده صبر کنم.
اگر این اشاره واقعی باشد، بدان معنا است که Ark Survival Evolved و Team Sonic Racing هر دو از تاریخ 2 مارس 2022، در دسترس مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهند گرفت. همه‌ی ما می‌دانیم که سونی معمولاً از زمان عرضه پلی‌ استیشن 5 حداقل سه بازی پلی‌ استیشن پلاس را هر ماه معرفی می‌کند. هر ماه یک عنوان رایگان به کنسول پلی‌ استیشن 5 اختصاص دارد یا بعد از مدتی به نسخه‌ی PS5 ارتقا می‌یابد و دو عنوان دیگر، برای کنسول نسل هشتم این شرکت می‌باشند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کاشکی سیفو هم تو پلاس رایگان شه🙃
Ghost of Tsushima Legends
Team Sonic Racing
Ghostrunner
اگه این حقیقت داشته باشه
پلاس زده جاده خاکی شدیدا
ب نظرم هرچه زودتر اون پروژه شون و معرفی کنن بهتره
اخه اینا چ بازیاییه 😒😐
پلاس هیچوقت قرار نبوده بازی های بزرگ و خفن هر ماه بده !
همون چند ماه که بازی بزرگ میداد هم شانسی بود !
به نظرم اتفاقا اینطوری بهتره چون باعث میشه سونی بیشتر تمرکز بکنه رو PS Now و بهتر کردن اون و همینطور سرویس Spartacus
به به 😂 سونی فنا برید حال کنید😂
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari