instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به نظر می‌رسد افشاکننده‌ای به نام Dealabs، اکنون به آخرین لیست عناوین پلی استیشن پلاس در ماه مارس دست پیدا کرده است.
او شخصی است که بیش از یک سال بازی‌های اشتراکی سونی را به اشتراک می‌گذارد. او همچنین خاطرنشان می‌کند که رسانه‌ها لیست قبلی او را مورد توجه قرار داده‌اند، اگرچه به نظر می‌رسد ترکیب درست، شامل بازی‌های Ghost of Tsushima Legends و Ghostrunner می‌شود. چند ساعت قبل، لیستی لو رفته بود که از حضور بازی‌ ‌Ark Survival خبر می‌داد و به نظر‌ می‌رسد آن لیست چندان هم صحیح نبود. جدا از این‌ها، بازی Team Sonic Racing کماکان در لیست جدید حضور دارد. عنوان Ghost of Tsushima Legends هم تنها شامل بخش آنلاین بازی شبح سوشیما می‌شود.
شایان ذکر است که GTA Online هم به عنوان یک بازی جایزه‌ای در 15 مارس 2022 در این سرویس ارائه خواهد شد. بدیهی است که باید منتظر تایید رسمی سونی من باب این اخبار و لیست‌های لو رفته باشیم؛ با این حال، لیست کامل طی آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. نظر شما بابت بازی‌های ماه آینده پلی استیشن پلاس چیست؟
به‌روزرسانی: سونی رسما از بازی‌های ماه مارس سرویس پلی‌ استیشن پلاس رونمایی کرد که می‌توانید در تصویر زیر بازی‌ها را مشاهده کنید:
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
https://s6.uupload.ir/files/screenshot_20220223-183233_chrome_2mxk.jpg
بنظر میاد سونی داره خیلی بخش سرویس هاشو تغییر میده
از این بابت دارم میگم چون قبلا خیلی زودتر از اعلام رسمی همیشه لو میرفت
ولی الان هر ماه داره سخت تر میشه
فکر کنم سونی چندجا خودش پخش کرده تا ببینه کدومشون لیست رو لو میدن . چون مگه میشه هرکی یه لیست بده ؟ نمره elden ring رو ببین فقط
این لیست خیلی خوبه. فقط امیدوارم جی تی آی وی آنلاین و بخش آنلاین سوشیما جزو این ماه نباشن.
از اینکه بازی ناقص جزو بازی‌های پلاس حساب بشه متنفرم. همچین مسخره‌بازی در مورد گادفال هم بود که دموی بازی رو به عنوان بازی پی اس فایو ماه حساب کردن!!
انصافا همشون خوبن
Ghostrunner رو حتما بازی کنید
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari