instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با توجه به تصاویر تازه منتشر شده از بازی‌های کلاسیک Resident Evil Outbreak و Outbreak: File #2، به‌نظر می‌رسد که این دو نسخه ریمستر، خواهند شد.
از هفته‌ی گذشته، کپکام (Capcom) پورتال Resident Evil خود را به‌روزرسانی کرده است و رندرها و طرح‌های مفهومی باکیفیتی را از نسخه‌های پیشین این مجموعه در آن قرار داده است. این اتفاق امروز برای دو بازی Resident Evil Outbreak و Resident Evil – Code: Veronica رخ داد و تعدادی اسکرین‌شات، طرح هنری و طرح جلد باکیفیت‌تر از آن‌ها منتشر شد.
نکته اینجا است که هواداران این سری، متوجه شدند که کپکام کاری بیش از یک آپ‌اسکیل ساده انجام داده است. با مقایسه‌ی رندرهای قدیمی و جدید، مشخص شد که زخم‌های جدیدی به تصویر اضافه شده و نسبت اندام تمساح‌ها و کفتارهای موجود در آن‌ها تغییر یافته است.
هرچند که تغییرات انجام شده برای تأیید نسخه‌ی ریمستر شده کافی نیستند، اما باید در نظر داشته باشیم که در لیک دومی که از Nvidia Geforce صورت گرفت، به Resident Evil Outbreak اشاره و تاریخ عرضه‌ی آن مارچ 2022 اعلام شد.
بازی‌های Resident Evil Outbreak و Outbreak: File #2 به ترتیب در سال 2003 و 2004 برای پلی‌استیشن 2 منتشر شدند. اولین نسخه‌ی این دو بازی نیز نخستین بازی ترسناکی بود که از قابلیت کوآپ بهره می‌برد. داستان این بازی‌ها همزمان با وقایع بازی‌های Resident Evil 2 و 3 جریان داشت و اتفاقاتی را در شهر راکون سیتی (Raccon City) شامل می‌شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
با اینکه Outbreak داغون بود.
ولی‌نمیدونم چرا بازم خوشم‌اومد ازش
انتشار این عنوان برای پیسی بیشتر خوشحالم میکنه 👍🏻
در بین کل عناوین ایول فقط همین outbreak هارو تجربه نکردم وگرنه از عنوان اول شخص ایول survivor رو ps1 تا ایول ویلیج تجربه کردم. ریمستر و انتشار این عنوان به صورت بهینه رو پیسی برای منه ایول فنی که اصلا نسخه قدیمی این عنوان رو هم تجربه نکردم خبری خوبیه.
میتونی خب رو pcsx2 بازیش کنی حتی طرفدارا با همین شبیه ساز انلاین بازی رو دوباره زنده کردن و میتونی با دوستات بازی کنی
پیشنهاد من اینه که با یکی از رفیقات که طرفدارن بازی کنی وگرنه سرورا معمولا خالیه و حتما با دوستات سروری که توشین رو قفل بزارین که کسی نیاد جو بازیتونو بهم بزنه
و حتما نرم افزاری برای چت کردن voice رو نصب کنین که کارتون راحت بشه چت داخل بازی مال دره ی ps2 هستش و یکم قدیمی
به نظرم کد ورونیکا نیاز به ریمیک داره ها! بهترین گزینه ی موجود برای ریمیک کردن یه بازی از این فرنچایز کد ورونیکاس، حتی بیشتر از رزیدنت اویل ۴
شخصا کد ورونیکا قشنگترین نسخه فرعی رزیدنت ایول برام هستش،بعدش رولیشن
بخش زیادی از خاطرات بچگیم با 3گانه اصلی و این هستش
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari