بسته الحاقی مورد انتظاری که عطش طرفداران را برطرف کرد
پس از عرضه بسته الحاقی Witch Queen که از مدت‌ها پیش طرفداران منتظر عرضه‌اش بودند، تعداد بازیکنان همزمان Destiny 2 به مرز ۱ میلیون نفر رسید.
پس از انتشار بسته الحاقی Witch Queen، بازیکنان زیادی مشتاق این بودند که وارد بازی شوند. با این حال، آن‌ها با یک صف مورد انتظار طولانی روبرو شدند که مانع ورودشان به بازی شد. چنین موضوعی اصلاً تعجب‌آور نبود، زیرا هنگام عرضه فصل‌های جدید نیز شاهد صف‌های انتظار بودیم، چه رسد به یک بسته الحاقی کاملاً جدید که محتوای زیادی را به Destiny 2 اضافه می‌کند. باید اقرار کرد زمانی که بازیکنان، آمار و ارقام تعداد پلیرهای آنلاین در هنگام عرضه بسته الحاقی را بفهمند، تعجب خواهند کرد.
به گفته وب‌سایت Player Counter، بازی Destiny 2 پس از انتشار بسته الحاقی Witch Queen با موفقیت توانست از مرز ۱ میلیون بازیکن همزمان عبور کند. این موضوع به سادگی نشان می‌دهد که این بازی حتی سال‌ها پس از عرضه همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. اما آیا جای تعجب دارد؟ اصلاً و ابدا. چرا که استودیو بانجی نیز حتی پیش از انتشار این بسته الحاقی اعلام کرده بود که Witch Queen توانسته بیش از ۱ میلیون نسخه به فروش برود.
Witch Queen تنها یک بسته الحاقی ساده یا به‌روزرسانی جدید نیست. در این DLC یک نوع سلاح جدید به نام Glaive با قابلیت‌هایی مانند ضربه از راه نزدیک و پرتاب انفجاری اضافه می‌شود. همچنین Destiny 2 اکنون از سیستم ساخت و ساز نیز بهره می‌برد. هرچند عملکرد آن هنوز مشخص نشده اما بازیکنان می‌توانند سلاح‌های جدیدی بسازند و با گذشت زمان آن‌ها را بهبود بخشند. همچنین این بسته‌ الحاقی دارای یک سیستم دشواری کاملا جدید است.
بانجی پیش از این گفته بود که Witch Queen آخرین بسته الحاقی این بازی نخواهد بود و در سال‌های آینده هنوز بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های بیشتری برای Destiny 2 در راه هستند. در حال حاضر، به نظر می‌رسد با توجه به وسعت بزرگ این بسته الحاقی، بازیکنان تا مدت‌ها وقت زیادی را صرف بکنند.
ویجی‌لاگ پلاس: نسخه نسل جدید سایبرپانک 2077 و احتمال خریده شدن یوبیسافت
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
فکر کنم یکی از دلایلش به غیر از بسته الحاقی جدیدش
خرید شدن بانجی توسط سونی هم باشه چون ممکنه بعضی ها تحت تأثیر این خبر قرار گرفته باشند و برن بازی رو تجربه کنن
اسپم‌خیلیییی فورییییی
الدن رینگ‌ متاش ۹۸ شدددددددد
سلام کنید به گوتی
فرام سافتور بازهم گل کاشت!
بهترین سیستم گیمینگ با بودجه پایین

source

توسط funkhabari