داستانی شبیه به داستان بازی
بازی Nier: Automata عنوان نقش آفرینی اکشن محبوب و پرطرفداری که توسط شرکت پلاتینیوم گیمز ساخته شد، در حال تبدیل شدن به یک انیمه است.
اسکوئر انیکس ناشر بازی Nier: Automata در جریان پخش زنده پنجمین سالگرد آن با انتشار یک تیزر کوتاه فاش کرد که انیمه‌ای از روی بازی ساخته خواهد شد. این تیزر کوتاه فقط ۳۱ ثانیه است و هیچ جزئیاتی را درباره آن فاش نمی‌کند. در ادامه می‌توانید این تیزر کوتاه را مشاهده کنید:
همانطور که در تیزر بالا مشاهده کردید، هنوز نمی‌توان چیز زیادی از این انیمه برداشت کرد. با این حال، اسکوئر انیکس اطلاعات بیشتری نیز درباره آن به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد در این انیمه، انسان‌ها زمین را به مقصد ماه ترک کرده‌اند، زیرا سیاره اصلی توسط تعداد زیادی ماشین‌ها و ربات‌های به ظاهر خطرناک تسخیر شده است. 2B یکی از شخصیت‌های قابل انتخاب Nier: Automata به زمین فرستاده می‌شود تا برای بازپس‌گیری سیاره تلاش کند و اگر با بازی آن آشنایی داشته باشید، احتمالا با داستان انیمه نیز آشنا خواهید بود.
Aniplex استودیویی که انیمه‌هایی مانند Fullmetal Alchemist را در کارنامه خود دارد ساخت این انیمه را نیز در دست دارد.
Nier: Automata سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن 4 و پی‌سی و سال ۲۰۱۸ برای ایکس باکس وان منشتر شد و بسیار مورد پسند منتقدان بوده است. امتیاز نسخه پلی اسیتشن آن در متاکریتیک هم اکنون ۸۸ (بر اساس ۱۰۱ نقد)، نسخه پی‌سی ۸۴ (بر اساس ۱۲ نقد) و نسخه ایکس باکس آن ۹۰ (بر اساس ۳۰ نقد) است. با این وجود می‌توان ادعا کرد که بازی آن ارزش تجربه بسیار زیادی دارد.
قایم موشک توی امانگ آس
تماشای ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
خیلی هم عالی این بازی اصلا ساخته شده بود انیمه اش رو بسازن 😁
واقعاً بازی شاهکار بود امیدوارم انیمه هم خوب باشه
فرام سافتور بازهم گل کاشت!
بهترین سیستم گیمینگ با بودجه پایین

source

توسط funkhabari