قسمت هفتم و مورد انتظار سری هفته آینده عرضه می‌شود
شرکت سونی به تازگی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از بازی اتومبیل‌رانی Gran Turismo 7 ساخته جدید استودیو انحصاری خود Polyphony منتشر کرده است.
در برنامه State of Play که سه هفته پیش منتشر شد، سازندگان اطلاعات زیادی در رابطه با قسمت هفتم داد. مدیرعامل استودیو Polyphony Digital، کازونوری یامائوچی علاوه بر تایید وجود بیش از ۴۰۰ خودرو و بیش از ۹۰ طرح مسیر در ۳۴ مکان مسابقه، در مورد جلوه‌های بصری Gran Turismo 7 نیز صحبت کرد.
او از وسعت شبیه‌سازی آب و هوا و زمان، از شبیه‌سازی تشکیل ابر گرفته تا قرارگیری ستارگان و سیارات در شب (همراه با طلوع و غروب خورشید و قرارگیری ماه) گفت که حتی می‌توانید انتظار داشته باشید ستاره‌ها بر اساس جو تغییر رنگ دهند.
کازونوری یامائوچی در رابطه با Gran Turismo 7 ادعا کرده است:
GT7 هم نقطه اوج این سری خواهد بود که به انتظارات طرفداران در طول این سال‌ها پاسخ می‌دهد و هم عنوانی خواهد بود که حکم آغاز یک ماموریت دشوار برای گنجاندن وسعت کامل فرهنگ اتومبیل‌رانی از گذشته تاکنون در یک بازی ویدیویی واحد را دارد.
اوایل این ماه، سونی Gran Turismo Sophy را معرفی کرد که به عنوان یک پروژه رو به ترقی در هوش مصنوعی به حساب می‌آید. با استفاده از تکنیک‌های یادگیری تقویتی عمیق و آموزش دیده با زیرساخت‌های بازی ابری پلی‌ استیشن برای آموزش در مقیاس عظیم، GT Sophy حکم یک عامل هوش مصنوعی را دارد که توانایی رقابت با برخی از بازیکنان برتر گرن توریسمو در جهان را به دست آورده و حتی از آن‌ها پیشی گرفته است.
پس از مدت‌ها انتظار این بازی انحصاری قرار است جمعه هفته آینده ۴ مارس (۱۳ اسفند) برای پلی استیشن ۵ و ۴ منتشر شود. نقدهای این عنوان از روز ۱۱ اسفند در سایت‌ها اعلام می‌شود. تبلیغ تلویزیونی جدید را می‌توانید در یوتیوب مشاهده کنید.
ویجی‌لاگ پلاس: نسخه نسل جدید سایبرپانک 2077 و احتمال خریده شدن یوبیسافت
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
من خیلی دوست داشتم تجربش کنم ولی به خاطر اینترنت نمیشه خیلی حیفه 😔
شک دارم رقیب فروزا هرایزن۵ بشه،گرافیکش عالیه فقط گیم پلیش فکر نکنم به پا هورایزن برسه.،چه دیدی یه وقت از اونم بهتر شد
نتمون هم خوب نی حد اقل وقتی اومد گیم پلی با کیفیت ببینیم
رو ۲۴۰ باید ببینیم
فرام سافتور بازهم گل کاشت!
بهترین سیستم گیمینگ با بودجه پایین

source

توسط funkhabari