دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به گزارش وبسایت VGC، اخیرا قرارداد کمپانی ۲K و لگو برای ساحت چندین بازی ورزشی مانند فوتبال و ریسینگ در جهان لگو به امضا رسیده‌است. استودیو TT Games بیش از ۲۰ سال است که لایسنس ساخت بازی‌های ویدیویی لگویی را در اختیار دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
زمانی که صحبت درباره بازی‌های ویدیویی لگویی مطرح می‌شود بدون شک اولین نامی که به ذهن مخاطبان خطور می‌کند، استودیو TT Games است. این استودیو زیر مجموعه WB Games بیش از ۲۰ سال است که لایسنس ساخت این بازی‌ها را در اختیار دارد و در این مدت عناوین سرگرم کننده زیادی نظیر جنگ ستارگان، ارباب حلقه‌ها، D.C و حتی جهان مارول را در قالب لگو روانه بازار کرده‌است که برخی از این بازی‌ها مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفته‌اند. در تمام این مدت حق ساخت بازی‌های لگویی در انحصار TT Games بوده و هیچ ناشر و سازنده دیگری پروژه لگویی را تولید و عرضه نکرده‌است.
ظاهرا قرار است بالاخره این شرایط متحول شود. به گزارش منابع وبسایت قرارداد کمپانی ۲K و لگو برای تولید چندین بازی ورزشی به امضا رسیده‌است. به ادعای VGC لگو تصمیم به قطع همکاری با Wb Games گرفته زیرا که مدتی است که میزان فروش بازی‌های TT Games افت محسوسی را تجربه کرده‌اند و از سوی دیگر گزارش‌هایی مبنی بر شرایط ضعیف فنی و کیفی در استودیو به گوش می‌رسد که بدون شک در تصمیم لگو موثر بوده‌اند. در مجموع LEGO قصد دارد حضور پررنگ‌تری در صنعت بازی‌های ویدیویی داشته باشد و قرار است ۲K در بخش ورزشی این کمپانی را به اهداف‌اش برساند.
به گزارش VGC ساخت یک بازی فوتبال لگویی توسط استودیو Sumo Digital از سال گذشته آغاز شده‌است. Sumo Digital سابقه ساخت عناوینی همچون Sackboy: A Big Adventure را در کارنامه دارد و اکنون نیز مشغول همکاری با استودیو آولانچ برای ساخت بازی Hogwarts Legacy است.
مطابق گزارش VGC استودیو Visual Concepts، سازنده مجموعه NBA 2K نیز مشغول ساخت یک بازی ریسینگ جهان باز بر اساس لایسنس لگو است. این استودیو اخیرا آگهی استخدام جدیدی را منتشر کرده بود و خواهان جذب افرادی برای کار روی یک پروژه ریسینگ شده بود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari