یوبی سافت پس از اعلام مکان برگزاری فینال مسابقات Rainbow Six Siege در شهر ابوظبی امارات متحده عربی با واکنش منفی و اعتراض شدید طرفداران مواجه شد و مکان برگزاری این رقابت را به دلیل تاریخچه ضد حقوق بشر این کشور به کشور دیگری انتقال داده است.
به گزارش پارسی گیم، يوبی سافت روز یک‌شنبه، مکان برگزاری مسابقات جهانی Rainbow Six Siege را اعلام کرد. بنابر اطلاعیه اولیه، مسابقات باید در شهر ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی، برگزار می‌شد؛ اما این خبر به مذاق طرفداران خوش نیامد. بسیاری از بازی‌کنان رینبو سیکس پس از اعلام خبر به تاریخچه این کشور در نقض حقوق بشر اشاره کردند و اعتراض‌های شدیدی علیه یوبی سافت در شبکه‌های اجتماعی جریان گرفت.
گزارش‌های مختلفی از ناپدیدشدن شهروندان امارات و همچنین شکنجه وجود دارد و همچنین سازمان عفو بین‌الملل هم این کشور را به داشتن «زندان‌های مخفی» و جرائم جنگی متهم کرده است. این گزارش‌ها باعث شد تا بازی‌کنان نسبت به میزبانی مسابقات Rainbow Six Siege‌ در این کشور اعتراض کنند و حتی یک کمپین علیه تصمیم اخیر یوبی سافت به راه بیفتد. کمپین طرفداران با اشاره به برگزاری تورنمنت جهانی در امارات، آن را تصمیم نادرست، خطرناک و در تضاد با ایدئولوژی ورزش‌های الکترونیک دانست.
مسابقات Rainbow Six Siege
بازی رینبو سیکس در کمپین‌های تبلیغاتی از حقوق تراجنسیتی و دگرباشان حمایت می‌کند و از آنجایی که امارات متحده عربی به‌شدت با چنین کمپین‌هایی مخالف است؛ مکان مناسبی برای برگزاری مسابقات نخواهد بود. بسیاری از اپراتورهای بازی Rainbow Six Siege نیز دگرباش و تراجنسیتی هستند و این باعث شده تا طرفداران بازی از انتخاب امارات به‌َعنوان مکان برگزاری تورنمنت جهانی، شگفت‌زده شوند.
یوبی سافت پس از فشار طرفداران، مجبور به تغییر تصمیم خود شد و با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی از طریق اکانت توییتر مسابقات، مکان برگزاری را تغییر داد. یوبی‌سافت در این بیانیه از تصمیم اولیه خود دفاع کرده است و نوشته است که آن‌ها همکاری نزدیکی با حکومت امارات متحده عربی دارند و برگزارکنندگان رویداد جهانی، تمام تلاش خود را به‌منظور حفظ امنیت بازی‌کنان انجام داده بودند. یوبی سافت در ادامه افزود:
در طی شش سال گذشته، شعف و شور زیادی در زمینه مسابقات رینبو سیکس در منطقه MENA‌ (خاورمیانه و شمال آفریقا) ایجاد شده است و ما می‌خواستیم این جامعه از بازی‌کنان محلی را به همگان بشناسانیم. لازم است ذکر کنیم که امنیت و سلامت بازی‌کنان همیشه هدف و اولویت اصلی ما بوده است و افتخار می‌کنیم که Rainbow Six Siege جهانی با تنوع نژادی و جنسیتی در هسته‌ی خود دارد. این تصمیم با بررسی دقیق گرفته شد و همکار ما در ابوظبی اطمینان خاطر داشت که مسابقات با تنوعی از جنسیت‌ها و نژادها و فرهنگ‌های مختلف برگزار می‌شود.
یوبی سافت مکان دقیق مسابقات Rainbow Six Siege را اعمال نکرده است؛ اما بخشی از مسابقات در ایالات متحده برگزار می‌شود.در خبر دیگری، اپراتور جدید Rainbow Six Siege به نام Azami معرفی شده است و امسال 3 نقشه جدید اضافه می‌شود.
منبع: Eurogamer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari