فرد هچینگر، بازیگر سریال White Lotus برای بازی در نقش آفتاب پرست به جمع بازیگران فیلم Kraven the Hunter اضافه شده است.
سونی پیکچرز در حال ساخت یک اقتباس سینمایی براساس شخصیت کریون شکارچی از دنیای مرد عنکبوتی است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش آفتاب‌پرست در فیلم Kraven the Hunter مشخص و معرفی شده است. فرد هچینگر، بازیگر سریال White Lotus به جمع بازیگران فیلم کریون شکارچی از دنیای مرد عنکبوتی سونی اضافه شده است. ددلاین همچنین عنوان کرد که هچینگر نقش آفتاب‌ پرست را در فیلم Kraven the Hunter بر عهده دارد.
پیش از این مشخص شده بود که آرون تیلور جانسون قرار است نقش کریون شکارچی و راسل کرو یک نقش نامشخص را در فیلم Kraven the Hunter بازی کنند. کریون شکارچی یکی از شخصیت‌های دنیای کمیک مارول است که سونی در حال ساخت فیلمی براساس آن است. این شخصیت به‌عنوان یکی از ضد قهرمانان معروف دنیای کمیک نیز شناخته می‌شود که با شخصیت‌هایی مثل ونوم و بلک پنتر مبارزه کرده و از شناخته شده‌ترین و مخوف‌ترین دشمنان مرد عنکبوتی نیز است.
فرد هچینگر در سریال White Lotus در حال بازی کردن با نینتندو سوییچ
جی. سی. چاندور، کارگردان فیلم Triple Frontier، وظیفه کارگردانی فیلم Kraven the Hunter را بر عهده دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده ریچارد ونک، آرت مارکوم و مت هالووی خواهد بود. شخصیت آفتاب‌پرست درواقع برادر ناتنی کریون است و او استاد تغییر چهره است و می‌تواند ظاهر خود را به شکل هر شخصیتی در بیاورد. او همچنین توانایی هنرهای رزمی و ایجاد توهم را دارد.
علاوه‌بر سریال The White Lotus، فرد هچینگر سابقه حضور در فیلم News of the World، فیلم The Woman in the Window، فیلم Italian Studies، سه‌گانه فیلم Fear Street و اخیرا سریال Pam & Tommy را نیز داشته است. از کارهای آینده او می‌توان به فیلم Two Against Nature و فیلم Butcher’s Crossing اشاره کرد و همچنین هچینگر هم‌اکنون در پشت صحنه فیلم The Pale Blue Eye حضور دارد.
فیلم Kraven the Hunter قرار است در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۳ دی ۱۴۰۱) اکران شود. فیلم کریون شکارچی تنها یکی از چند فیلم در دست ساخت سونی از مجموعه مرد عنکبوتی است که فیلم Morbius با بازی جرد لتو، فیلم بعدی این مجموعه خواهد بود که فیلم موربیوس برای اکران در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ فروردین ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلمی براساس شخصیت مادام وب با بازی داکوتا جانسون در دست ساخت است.source

توسط funkhabari