instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در این مقاله قصد معرفی شخصیت‌هایی را خواهیم داشت که احتمال دارد در قسمت اول انیمیشن Across the Spider-Verse حضور پیدا کنند.
پس از موفقیت چشم‌گیر Spider-Man: Into the Spider-Verse، طرفداران مارول حسابی منتظر اکران دنباله آن که تحت عنوان Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) شناخته می‌شود، هستند.
انیمیشنی که به دو قسمت تقسیم شده و قسمت اول آن در تاریخ 7 اکتبر سال 2022 (15 مهر 1401) اکران خواهد شد.
در نخستین تریلر قسمت اول Spider-Man: Across the Spider-Verse شاهد دیدار مایلز مورالز و گوئن استیسی بودیم که پس از اتفاقات Into the Spider-Verse دوباره با یک‌دیگر متحد شده و قدم در جهان‌های موازی گذاشتند. با توجه به عنوان قسمت جدید، باید منتظر حضور شخصیت‌های متنوع جدیدی را داشته باشیم که در کنار شخصیت‌های آشنای انیمیشن نخست، در این پروژه مورد انتظار حضور پیدا خواهند کرد.
Miles Morales / Spider-Man
مایلز مورالز، یکی از بهترین مرد عنکبوتی‌های سینمایی بود که در انیمیشن Into the Spider-Verse معرفی شد. کسی که پس از اتفاقات قسمت اول و تبدیل شدن به مرد عنکبوتی، در تریلر Spider-Man: Across The Spider-Verse به زیبایی ظاهر شد.
با توجه به این که وی عموی خود را از دست داده، احتمالاً هنوز هم درگیر غم و اندوهی است که به وی تحمیل شده است. با وجود این که هنوز شخصیت شرور قسمت جدید معرفی نشده، اما شاهد مبارزه وی با مرد عنکبوتی 2099 بودیم.
Gwen Stacy / Spider-Woman / Spider-Gwen
با وجود این که در The Amazing Spider-Man 2 شاهد کشته شدن گوئن استیسی دنیای سینمایی سونی بودیم، اما در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse با نسخه دیگری از وی روبرو شدیم که به یکی از نقاط قوت آن اثر تبدیل شد.
گوئن استیسی همچین در مرکز توجه قهرمانان مونث Spider-Verse خواهد بود، تیمی که شامل جسیکا درو به عنوان زن عنکبوتی و سیندی مون به عنوان سیلک خواهد بود.
گوئن استیسی از لحاظ تجربه، مابین پیتر بی. پارکر و مایلز مورالز قرار داشته و به نوعی کسی بود که تیم Into the Spider-Verse را کنار یک‌دیگر جمع کرده بود. کسی که لباس و اخلاقیتاش باعث شده تا نسبت به شخصیت‌های عنکبوتی دیگر، متمایز جلوه کند.
Miguel O’Hara / Spider-Man 2099
یکی از جذابیت‌های تریلر Across the Spider-Verse، معرفی میگل اُهارا به عنوان مرد عنکبوتی 2099 بود. کسی که در جهان‌های موازی مشغول مبارزه با مایلز مورالز بود و هنوز دلیل این کار مشخص نشده است.
نخستین‌بار در صحنه پس از تیتراژ Into the Spider-Verse بود که با وی آشنا شدیم. کسی که از فناوری سفر بین جهان‌های موازی برخوردار بوده و طبق گزارشات، شخصیت مهمی در آینده دنیای انیمیشنی مرد عنکبوتی خواهد بود.
احتمالاً در Across the Spider-Verse شاهد روایت داستان زندگی وی خواهیم بود و این که چرا به جهان‌های موازی سفر کرده و دلیل مبارزه‌اش با مایلز مورالز چیست.
Peter B. Parker / Spider-Man
صداپیشه پیتر بی. پارکر، یعنی جیک جانسون (Jake Johnson) در گذشته تایید کرده بود که شاهد بازگشت این نسخه پا به سن گذاشته از مرد عنکبوتی خواهیم بود.
پس از وقایع Into the Spider-Verse، پیتر بی. پارکر دیدش به زندگی تغییر پیدا کرده و به سراغ مری جین دنیای خود رفت تا زندگی از هم پاشیده خود را سر و سامان دهد. کسی که حکم مرشد مایلز مورالز را پیدا کرده بود و احتمالاً شاهد خواهیم بود که در Across the Spider-Verse نیز مورالز درس‌های بیشتری را از وی فرا گیرد.
Jessica Drew / Spider-Woman
ایسا ری (Issa Rae) وظیفه صداپیشگی جسیکا درو، زن عنکبوتی Across the Spider-Verse را برعهده خواهد داشت. شخصیتی که آخرین‌ بار در مجموعه تلویزیونی که بین سال‌های 1979 تا 1980 پخش می‌شد، حضور داشت و حالا پس از دهه‌ها غیبت، شاهد حضورش در دنیای انیمشینی مرد عنکبوتی خواهیم بود.
با وجود این که جسیکا درو مدت‌ بسیار زیادی است که در کمیک‌های مارول حضور دارد، اما به دلیل غیبت طولانی مدت در دنیای فیلم و سریال، باعث شده تا آنچنان شناخته شده نباشد. با وجود این که از ظاهر وی هنوز چیزی مشخص نشده است، اما با توجه به سبک انیمشین Across the Spider-Verse، باید انتظار داشت که به شیوه‌ای خاص و جذاب به تصویر کشیده شود.
Takuya Yamashiro / Japanese Spider-Man
تهیه‌کننده و نویسنده Spider-Man: Across The Spider-Verse یعنی فیل لورد (Phil Lord)، به حضور مرد عنکبوتی ژاپنی اشاره داشته است. با این حال هنوز مشخص نشده که او حضوری کوتاه خواهد داشت یا نقش پراهمیتی در وقایع این دنباله، بر عهده او خواهد بود.
تاکویا یاماشیرو، نخستین بار در سریال ژاپنی مرد عنکبوتی که بین سال‌های 1978 تا 1979 پخش می‌شد، حضور یافت. مجموعه‌ای که باعث شد تا محبوبیت این شخصیت نزد مردم ژاپن افزایش چشم‌گیری پیدا کند.
با وجود این که در آن سریال، برخی از وقایع مرد عنکبوتی تغییر پیدا کرده و از منبع خود منحرف شده بود، اما شاید Across The Spider-Verse باعث شود تا بتوانیم بیشتر از قبل با این شخصیت ژاپنی آشنا شویم. زیرا این نسخه از مرد عنکبوتی از قدرت‌های فرازمینی و افسانه‌های ژاپنی بهره می‌برد.
منبع: اسکرین‌رنت

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فقط اسپایدرمن ژاپنی 👌😂
اسپایدرمن پلی استیشن توش باشه چه چیزی بشه (به دلیل اشاره بعد از تیتراژ مردعنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی به advanced suit از بازی اینسامنیاک گفتم )
اسپایدرمن ژاپنی 👍🏻
اسپایدرمن خوک 👎🏻
اسپایدرمن خوک خیلی هم اباهت داشت
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari