برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای این فرنچایز در راه است
اکتیویژن به گزارش‌های مبنی بر اینکه در سال ۲۰۲۳ بازی جدیدی از Call of Duty منتشر نخواهد شد واکنش نشان داده است. این اولین بار در ۲۰ سال گذشته محسوب می‌شود که به صورت سالانه نسخه جدیدی از این فرنچایز منتشر نخواهد شد.
همانطور که احتمالا در جریان باشید، پس از عدم موفقیت Vanguard اخیرا اعلام شد که در سال ۲۰۲۳ خبری از بازی Call of Duty نخواهد بود. حالا یکی از نمایندگان اکتیویژن در مصاحبه با یوروگیمر توضیح داد که برای امسال و سال آینده Call of Duty برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است اما توضیحات بیشتری درباره آن‌ها ارائه نکرد. با این وجود می‌توان انتظار داشت که در سال ۲۰۲۳ شاهد یک بازی بزرگ از این سری نخواهیم بود و شاید چیز دیگری مرتبط با آن منتشر شود.
برای امسال، سال آینده و پس از آن، برنامه‌های هیجان‌انگیزی از تجربه‌های کال آف دیوتی داریم. هر گزارشی غیر از این نادرست است. ما مشتاقانه منتظر ارائه جزئیات بیشتری در زمان مناسب با شما هستیم.
اکتیویژن اخیرا تایید کرد که بازی Call of Duty 2022 دنباله‌ای برای Call of Duty: Modern Warfare (2019) خواهد بود و همچنین تجربه جدید Call of Duty Warzone یا همان وارزون ۲ نیز در دست ساخت قرار دارد و سال جاری منتشر خواهد شد.
ویجی موبایل: نکات جالب کلش رویال و ۵ بازی موبایلی درآمدزا!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
امیدوارم عرضه سالیانه رو اکتیویژن دور بندازه،اخه اگه نباشه علاوه بر بهتر شدن کالاف دیوتی،بازی های خوب قبلی مثل ورلد اف وارکرفت و اورواچ رو میتونن بسازن
اینا یا سر عقل اومدن یا منتظرن جنگ روسیه و اوکراین کامل تموم بشه داستانشو در بیارن برای چندتا بازی های بعدش🤣🤣
واکنششون اینقدر تاثیر گذار بود که دارم وسط هال قر میدم الان🗿🗿
همچین واکنش دادن که:/ چی میشه یه سال ازش پول درنیارین به جاش یدونه خوبشو بدید.
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان

source

توسط funkhabari