ولادیمیر پوتین با فرمان رسمی، حملات نظامی گسترده علیه کشور اوکراین را در ساعات اولیه صبح امروز پنجم اسفند شروع کرد. حمله نظامی روسیه به اوکراین با نگرانی جامعه طرفداران بازی همراه شد و بسیاری از افراد مطرح صنعت بازی با حمایت از اوکراین، حمله ارتش روسیه را محکوم کردند. استودیو GSC Game World که در حال ساخت بازی Stalker 2 است با انتشار بیانیه‌ای گفته است که اوکراین از استقلال خود دفاع خواهد کرد و این دوران خواهد گذشت.
به گزارش پارسی گیم، استودیو GSC Game World در بیانیه‌ای گفته است که امروز باید علیه روسیه جنگید و از اوکراین در این اوقات تاریک و سخت دفاع کرد. سازنده بازی Stalker 2 نوشت: «امروز روسیه به صورت رسمی علیه اوکراین اعلام جنگ کرد. کشور ما با صدای تیراندازی و انفجار صبح را شروع کرد؛ اما آماده دفاع از آزادی و استقلال خود است که ما محکم برجایمان می‌مانیم و برای همه‌چیز آماده‌ایم. آینده نامشخص است؛ اما بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم و به نیروهای مسلح و اوکراین باور داریم».
بازی Stalker 2 حمله اوکراین روسیه
استودیو GSC از طرفداران و دیگر توسعه‌دهندگان بازی درخواست کرده است که پیام آن‌ها را منتشر کنند و به مردم اوکراین کمک کنند. آن‌ها همچنین یک شماره حساب برای کمک به ارتش اوکراین اعلام کرده‌اند و در آخر نوشته‌اند :«اوکراین در میان درد، مرگ، ترس و ظلم استقامت خواهد کرد؛ همان‌طور که همیشه این کار را انجام داده است». با توجه به وضعیت اوکراین، انتشار بازی Stalker 2 در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد. استودیو مدتی پیش از تأخیر بازی Stalker 2 Hearth of Chernobyl به پاییز سال 2022 خبر داد و این تاریخ می‌تواند بار دیگر تغییر یابد.

گفتنی است دفتر اصلی استودیو GSC Game World در شهر کیف اوکراین قرار دارد. مردم کیف با توجه به خطر یورش ارتش روسیه در حال فرار از این شهر هستند و گزارش‌ها از جمله قریب‌الوقوع ارتش روسیه خبر می‌دهند. گفتنی است GSC تنها استودیو بازی‌سازی اوکراینی نیست. شرکت 4A Games از خالقان مجموعه بازی Metro هم در این کشور قرار داشت و مدتی پیش به مالت نقل‌مکان کرد. شرکت یوبی‌سافت و Wargaming هم استودیوهایی در اوکراین دارند و علاوه بر آن، استودیوهای محلی در طی دهه گذشته پیشرفت زیادی داشته‌اند و هزاران توسعه‌دهنده بازی در این کشور مشغول به کار هستند.
استودیوهای بازی سازی اوکراین
با نگاه به تصویر منتشر شده که مربوط به سال 2018 است؛ می‌توانیم تعداد استودیوهای بازی‌سازی مشغول در اوکراین را مشاهده کنیم. حمله نظامی روسیه به اوکراین بدون شک روی آینده این استودیوها تأثیر خواهد گذاشت و ممکن است هیچ‌گاه بازی Stalker 2 به نقطه انتشار نرسد.
منبع: GameSpot
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari