اندرو گارفیلد در نقش یک کارآگاه مذهبی
شبکه FX اولین تیزر تریلر سریال Under the Banner of Heaven با نقش‌‌آفرینی اندرو گارفیلد را منتشر کرده است. گارفیلد در این مینی سریال تریلر جنایی، در نقش پیِر، یکی از بزرگان کلیسای LDS و یک کارآگاه محلی ظاهر شده که وظیفه دارد قتل وحشتناک یک زن جوان را که به نظر می‌رسد با یک خانواده مرفه اهل ایالت یوتا مرتبط است، بررسی کند.
این کارآگاه هرگز یک بار هم ایمان خود را زیر سوال نبرده، اما هرچه بیشتر برای حل کردن این پرونده تلاش می‌کند، ناامید و سرخورده‌تر می‌شود. دیزی ادگار جونز، که بیشتر به خاطر نقش اصلی‌ در سریال تحسین‌شده Hulu، یعنی «Normal People» شناخته می‌شود، در نقش برندا، قربانی قتل، در کنار گارفیلد نقش‌آفرینی کرده است.
این مینی سریال توسط داستین لنس بلک، فیلمنامه‌نویس برنده جایزه اسکار ساخته شده که اقتباسی از رمان پرفروش جان کراکائر، نویسنده رمانی به همین نام محسوب می‌شود. بلک به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در کنار ران هاوارد، برایان گریزر و آنا کالپ همکاری می‌کند و هر قسمت از این سریال توسط دیوید مکنزی، خالق درام جنایی Hell or High Water و پادشاه یاغی (Outlaw King) کارگردانی می‌شود.
تماشای تیزر تریلر سریال Under the Banner of Heaven از طریق یوتیوب
علاوه بر اندرو گارفیلد، بازیگرانی مانند آدلاید کلمنس (در نقش ربکا، زن پیر)، دنیز گوخ، روری کالکین، وایت راسل، بیلی هوول، کلوئی پیری، ست نومریچ و کریستوفر هیردال که تمام آن‌ها به ترتیب در نقش اعضای خانواده مرفه لافرتی به نقش‌‌آفرینی پرداخته‌اند.
سریال Under the Banner of Heaven قرار است اواخر امسال به طور انحصاری از سرویس هولو پخش شود.
ویجی موبایل: نکات جالب کلش رویال و ۵ بازی موبایلی درآمدزا!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو

خوشمان امد
واقعا بازیگر خفنیه🔥
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان
از کوچه‌ جنایت تا غار خفاشی

source

توسط funkhabari