هنوز جزئیاتی درباره بازی‌ها مشخص نشده
دونت‌ناد انترتینمنت (Dontnod Entertainment) سازنده بازی Life is Strange قصد دارد در سال‌های آینده چندین بازی منتشر کند که البته هنوز اطلاعات زیادی درباره آن‌ها فاش نشده است.
طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، این شرکت پاریسی که اخیرا یک استودیو زیرمجموعه در مونترال افتتاح کرده است، شش پروژه داخلی در دست توسعه دارد که تمام آن‌ها انتظار می‌رود بین سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ منتشر شوند. Dontnod ضمن اعلام این خبر، به موفقیت بزرگ دو بازی Life Is Strange و Vampyr نیز اشاره کرد.
«اسکار گیلبرت» مدیرعامل شرکت در این رابطه توضیح می‌دهد:
طی چهار سال، حق امتیاز ما پنج برابر شد تا در سال ۲۰۲۱ به رکورد جدیدی دست پیدا کنیم. این جریان به طور قابل توجهی با موفقیت Life is Strange و Vampyr مرتبط است که ما قصد داریم به سرمایه‌گذاری روی آن‌ها ادامه دهیم. بنابراین کاملا طبیعی است که تصمیم داشته باشیم سرمایه‌گذاری‌های خود را روی توسعه بازی‌های جدیدی که در همین راستا دنبال می‌شوند، هم در مرکز چند پروژه‌ای مونترال و هم در مرکز پاریس افزایش دهیم.
در سال جاری، این شرکت قصد دارد تا به تولید پروژه مرموزی که با نام «Project 8» شناخته می‌شود سرعت دهد، یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی که با مشارکت Focus Entertainment ناشر بازی Vampyr ساخته می‌شود. در همین حال، در مونترال، این شرکت در حال ایجاد یک بخش چند پروژه‌ای «با تمرکز زیاد روی روایت» است که توسط سازندگان Life is Strange هدایت می‌شود.
Vampyr هرچند در زمان انتشار نقدها و بررسی‌های ضعیفی دریافت کرد اما در کنار Life is Strange 1 بزرگترین موفقیت مالی Dontnod محسوب می‌شود. بازی از سال ۲۰۱۸ تاکنون موفق به فروش دو میلیون نسخه شده و از طریق استور اپیک گیمز هم هشت میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است که با این وجود می‌توان گفت بازیکنان زیادی از ساخت دنباله آن استقبال خواهند کرد.
ویجی موبایل: نکات جالب کلش رویال و ۵ بازی موبایلی درآمدزا!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
اه شت به اینجا (https://vigiato.net/p/257793) می رویم ما دوباره…!
سوپر مسیو گیم و خالق لایف ایز استرنج هر دو استودیو روندی رو پیش گرفتن که هر سال بازی هایی عرضه میکنن که بی کیفیت هست در حالی که میتونن ۲ سال یک بار بازی با کیفیت عرضه کنن
بابا ما شمارو قبول داریم این همه عجله لازم نیست
پ.ن: بیشتر مواقع که اینطوری میشه حداقل دوتا از مورد ها بد از آب درمیان
از کوچه‌ جنایت تا غار خفاشی
رقص خون و خشونت افسارگسیخته با اره برقی

source

توسط funkhabari