عدم وجود شواهد کافی برای اثبات این ادعا
سونی از دادگاه درخواست کرده تا شکایت گروهی علیه این شرکت که نوامبر سال گذشته با اشاره به مشکل تبعیض جنسیتی داخلی آن ارائه شده بود را رد کند.
«اما ماجو» تحلیلگر سابق امنیت پلی استیشن، سال گذشته از سونی دیگر زنانی که سابقه فعالیت برای این شرکت داشته‌اند، به دنبال تاییدیه دادگاه برای تبدیل پرونده خود به یک شکایت گروهی از سونی بود. او ادعا کرده بود که «سونی علیه کارمندان زن، در پرداخت غرامت و ارتقا تبعیض قائل می‌شود و آن‌ها را در معرض فرهنگ کاری تحت سلطه مردان قرار می‌دهد.»
حالا به گزارش Axios سونی از دادگاه درخواست کرده تا پرونده ماجو علیه این شرکت را به دلیل عدم وجود حقایق و شواهد کافی برای ادعاهای مطرح شده در دادخواست، رد کند.
بر اساس اسناد دادگاه، وکیل سونی نوشت:
با وجود گستردگی این شکایت و ادعاهای که سونی اینتراکتیو اینترتینمنت قاطعانه آن‌ها را رد می‌کند، او نتوانسته حقایقی را برای اثبات ادعاهای فردی خود یا ادعاهای گسترده زنانی که نماینده آن‌ها است، ارائه کند.
علاوه بر این، سونی‌ در اسناد خود توضیح داده است که ماجو نتوانست «یک خط‌مشی، رویه یا طرز عمل را در سونی اینتراکتیو اینترتینمنت شناسایی کند که باعث تبعیض عمدی گسترده یا تاثیر تبعیض‌آمیز بر زنان می‌شود» و اینکه «ادعاهای گسترده ماجو در مورد آزار و اذیت، صرفا بر اساس اتهامات غیرقابل عمل درباره فعالیت معمول پرسنل ارائه شده است.»
سونی‌ همچنین از دادگاه درخواست کرده تا چیزی که او «تعارض منافع» می‌نامد را تشخیص دهد. شکایت ماجو شامل تمام زنانی می‌شود که برای سونی‌ کار کرده‌اند. به گفته سونی‌ با این وجود تمام مدیران ماجو از سال ۲۰۱۷ که تمام آن‌ها زن بوده‌اند شامل آن خواهند شد. وکیل سونی‌ ادعا می‌کند که اگر این مدیران در شکایت علیه سونی‌ قرار بگیرند، باعث ایجاد «تعارض منافع غیر قابل تطبیق» می‌شود.
با این وجود دادگاه هنوز نسبت به این درخواست سونی پاسخی ارائه نکرده و باید دید در نهایت چه تصمیمی گرفته خواهد شد.
پشت صحنه: آیا بازی‌های سولز واقعا سختن؟
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
اوه نه بازم این اتفاقات کثیف !
معلومه یه توطئه است
شاید از طرف ف… م…. ن.. ها
شاید ملت دیدن پول توشه رفتن تو کارش
سونی شرکتی هست که به کارمنداش خیلی احترام قائله
چون اگر اینا سونی رو ترک کنن به قول همون کارمندان بانجی سونی بیچاره میشه
برای همین با کارمنداش خیلی خوب رفتار می‌کنه که نتیجه اش رو هم داریم میبینیم
حالا میبینیم دوباره ماکروسافت میگه (من میخوام کمک کنم) و فرداش سونی رو میخره🤣🤣🤣
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان

source

توسط funkhabari