سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
امروزه شیشه ‌ها در طرح‌ ها و انواع مختلفی تولید می‌ شوند. از آنجایی ‌که تقاضای کاربران در خصوص استفاده از شیشه ‌ها بالا رفته و آن‌ ها با توجه به هر نوع سبک دکوراسیونی از یک مدل شیشه استفاده می‌ کنند، امروزه می توان شاهد انواع بسیاری از مدل‌ های شیشه بود.
شیشه لاکوبل یکی از انواع شیشه ها است که مزیت ‌های بسیاری دارد و همچنین ساخت آن ها با دیگر مدل ها نسبتاً متفاوت است. این شیشه ‌ها به دلیل طراحی و ساخت متفاوتی  که با بقیه شیشه‌ ها دارند، لاکوبل نامیده می‌ شوند که در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجع  به آن‌ ها نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم.
کاربردهای شیشه لاکوبل؟
شیشه‌ های لاکوبل جزو مدرن ‌ترین و همچنین خاص ترین مدل شیشه ‌ها می ‌باشند. این شیشه‌ ها در واقع یک سطح صاف دارند و پشت آن ‌ها رنگی است. به دلیل این‌ که پشت آن ‌ها رنگ استفاده ‌شده است و یک طرف کاملاً شفاف و به براق است، نام آن‌ ها لاکوبل گذاشته شده‌ است.
 توجه داشته باشید که شیشه ‌های لاکوبل نکات مثبت و مزیت ‌های بسیار زیادی دارند. آن‌ ها در بیشتر مکان‌ ها مورد استفاده افراد قرار می‌ گیرند و همچنین می ‌توان گفت با وجود این‌ که جزوه دسته شیشه‌ های خاص و مدرن محسوب می ‌شوند، اما قیمت بسیار مقرون‌ به‌ صرفه ای دارند.
همچنین شیشه‌ های لاکوبل تنوع رنگی بالایی دارند و رنگی که در پشت شیشه استفاده‌ شده، بسیار متنوع است که هر فردی نسبت ‌به سلیقه و همچنین شرایطی که قصد استفاده از شیشه لاکوبل را دارد می‌ تواند رنگ‌ های مختلف آن ها را انتخاب کند. پارتیشن اداری یکی از برترین محصولات تتراگلس می‌باشد که توانسته است جای خود را در بازار بیش از پیش باز کند
عمولاً  25 تناژ رنگی برای انواع شیشه ‌های لاکوبل وجود دارد و همان‌ طور که ذکر شد می‌ توانید با توجه به شرایط و سلیقه خود آن‌ ها را خریداری کنید. تتراگلس مجموعه ‌ای است که در خصوص فروش انواع شیشه ‌های رنگی و مدل های لاکوبل فعالیت دارد و همچنین شما را راهنمایی می ‌کند که این شیشه‌ ها چه کاربردی دارند و مزیت ‌های استفاده از آن ‌ها چیست. حال برخی از کاربردهای شیشه ‌های لاکوبل عبارت‌ اند از:
استفاده به عنوان شیشه های دکوراتیو
یکی از مهم‌ ترین مزایا و کاربردهای شیشه ‌های لاکوبل استفاده‌ کردن از آن‌ ها در دکوراسیون ها به ‌عنوان یک شیشه تزیینی و دکوراتیو می ‌باشد. از آنجایی‌ که این شیشه ‌ها رنگی هستند، می ‌توان از قسمت رنگی آن‌ ها استفاده ‌های بسیار زیادی به‌ عنوان یک شیشه تزئینی کرد.
معمولاً اکثر مدل های آن ها هم در خصوص شیشه‌ های تزئینی استفاده می‌ شوند و برای استفاده کردن در نماها، پارتیشن ‌ها و غیره از این مدل شیشه‌ های رنگی استفاده می ‌شود.
ترکیب با دیگر مصالح
می ‌توان انواع شیشه ‌های لاکوبل را با مصالح دیگری مثل چوب و غیره استفاده نمود و یک ترکیب عالی و بسیار زیبا را ساخت. در واقع شیشه‌ های لاکوبل برای تزئینات کاربرد بسیار زیادی دارند که چندین ‌بار همین موضوع در  بالا هم بیان شد.
اگر بخواهیم مقایسه ‌ای انجام دهیم، می ‌توان گفت این شیشه‌ ها همانند شیشه‌ های معمولی کاربرد رایجی ندارند و اکثراً در ساخت دکوراسیون ‌های داخلی و معماری ‌های داخلی استفاده می ‌شوند. به ‌عنوان مثال با ترکیب کردن شیشه‌ های لاکوبل با دیگر مصالح مثل چوب و غیره می ‌توانید آن‌ ها را در پارتیشن ‌های اداری، در خانه‌هایی که دیوار شیشه‌ ای دارند، دیوار آشپزخانه و غیره استفاده نمود. پارتیشن شیشه‌ای نیز از دیگر محصولات تتراگلس می‌باشد.
می‌ توان گفت به دلیل مدرن بودن و خاص بودن شیشه ‌های لاکوبل آن ‌ها را در معماری داخلی استفاده کنید تا یک ایده بسیار جالب را به محیط شما دهد. توجه داشته باشید که در کل شیشه‌ های لاکوبل  انواع مختلفی دارند که این انواع ها نسبت ‌به نوع و جنس ضخامت و همچنین برند دسته‌ بندی می ‌شود.
تفاوت شیشه لاکوبل با شیشه سکوریت؟
شیشه ‌های لاکوبل به‌ تنهایی مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می ‌گیرند و می ‌توان انواع آن‌ ها را در ساختمان‌ ها و بناهای مختلف مشاهده کرد. حال در برخی از مواقع ممکن است که شیشه‌ های لاکوبل را به  شیشه ‌های لمینت تبدیل کنند. معمولاً این کار برای افزایش کارایی شیشه ‌های لاکوبل صورت می ‌گیرد.
در واقع زمانی‌ که آن‌ ها لمینت می ‌شوند، می‌ توان گفت هم از نظر قدرت و از هم ‌نظر کارایی چندین برابر قوی‌ تر عمل می ‌کنند و می‌ توانند در کاربردهای دیگر استفاده شوند. حال سوالی که در  این‌ جا به وجود می ‌آید این است که تفاوت شیشه لاکوبل با شیشه‌ های سکوریت چیست؟ شیشه سکوریت معمولاً در انواع نرده ‌های شیشه ‌ای، کابین دوش و غیره مورد استفاده قرار می ‌گیرند. 
اما شیشه‌ های لاکوبل به‌ عنوان یک دکوراتیو و یک شیشه تزئینی مورد استفاده افراد قرار می‌ گیرند. می‌ توان گفت مهم‌ ترین تفاوت آن‌ ها کارایی و همچنین ضخامت این مدل شیشه ها است. شیشه‌ های لاکوبل در ضخامت ها و قطر ‌های مختلف تولید و عرضه می‌ شوند.
شیشه‌های لاکوبل به دلیل نوع ساخت متفاوتی که دارند می ‌توان گفت جزو دسته شیشه‌ های نشکن هستند. یعنی این ‌که حتی این شیشه‌ ها در اثر سنگین ترین ضربه‌ ها نیز آسیب نمی ‌بیند. از همین ‌رو از آن ‌ها به عنوان یک دیوار پیش ‌ساخته نیز استفاده می ‌کنند.
شیشه های سکوریت هم اهمیت بسیار بالایی دارند اما در خصوص نشکن بودن می ‌توان گفت شیشه های لاکوبل کمی قوی‌ تر عمل کردند. شیشه‌ های سکوریت به دلیل قیمت مقرون به صرفه ‌تری که دارند و همچنین رنگی نیستند، طرفداران بخصوص خود را دارند و می ‌توان مشاهده نمود که امروزه در ساخت اکثر بناها از شیشه‌ های سکوریت استفاده می‌ شود.
همچنین همان‌ طور که ذکر شد شیشه‌ های سکوریت جزو دسته شیشه‌ های ضخیم نیز محسوب می ‌شوند که توانسته‌ اند در این مورد امتیاز را نسبت‌به لاکوبل به خود اختصاص دهد. شیشه‌ های لاکوبل با وجود مقاوم بودن، برای زیبایی کاربرد بیشتری دارد. با توجه به کاربردهای متفاوت این دو شیشه، می توان نسبت به مکانی که قصد استفاده از شیشه ها را دارید، انواع آن ها را با توجه به نیاز خود تهیه نمایید.
شیشه لاکوبل چگونه ساخته می‌ شود؟
موضوعی که شیشه ‌های لاکوبل را با بقیه شیشه ‌ها متمایز می‌ کند، این است که آن ‌ها تفاوتی در ساخت با دیگر شیشه ‌ها دارند. در واقع همان ‌طور که در بالا هم بیان‌ شد؛ شیشه‌ لاکوبل دارای رنگ هستند.
 زمانی ‌که رنگ بر روی این  شیشه ها زده می شود، آن‌ ها را لاکوبل می ‌نامند. توجه داشته باشید که معمولاً برخی از شیشه‌ های لاکوبل به‌ صورت پشت ‌و رو هم ‌رنگی هستند که این رنگ ‌ها در واقع باعث ضد خش، ضد ضربه و غیره برای شیشه‌ می ‌شود.
حال شاید برای شما سوالی به وجود آید که شیشه ‌های لاکوبل چگونه می ‌تواند به یک تبدیل لمینت شود؟ باید ذکر کنیم این شیشه ها زمانی ‌که یک لایه پی‌ وی سی بر روی آن ها قرار می‌ گیرد به یک لمینت تبدیل می ‌شوند و مقاومت آن‌ ها افزایش می‌ یابد.
در کل می توان گفت شیشه های لاکوبل، جزو دسته شیشه های مقاوم و همچنین پر کاربرد هستند. آن ها برای مکان های پر رفت و آمد مثل، مهد کودک، باشگاه و… کابرد بسیاری دارند.
قیمت شیشه های لاکوبل چگونه است؟
پس‌ از این که متوجه شدید شیشه های لاکوبل چگونه ساخته می شوند، نوبت به بررسی قیمت می رسد. در واقع شیشه ‌های لاکوبل جزو دسته شیشه‌ های بسیار کاربردی در معماری و دکوراسیون داخلی محسوب می ‌شوند.
از همین‌ رو انواع و طرح‌ های آن‌ ها، قیمت ‌های متفاوتی دارند. تتراگلس مجموعه‌ ای است که با ارائه دادن انواع شیشه ‌های لاکوبل در خصوص طرح ‌ها و رنگ‌ های مختلف می‌ تواند شما را نیز در خصوص استفاده از آن ‌ها راهنمایی کند. کابین دوش تتراگلس نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است
زمانی‌ که شما وب‌ سایت تتراگلس را برای این کار انتخاب کنید، می‌ توانید از مزایا و ویژگی ‌های بسیار زیادی بهره‌ مند شوید. زیرا آن ‌ها هم می ‌توانند به شما مشاوره دهند و هم این ‌که شما را به‌ خوبی با انواع کاربردهای شیشه‌ های لاکوبل آشنا سازند و یک خرید ساده را برای شما انجام دهند.
توجه داشته باشید که همچنین اگر شما بخواهید شیشه‌ ها را نصب کنید، افرادی که در این مجموعه  فعالیت دارند، می‌ توانند با ارائه دادن طرح‌ های متنوع، در خصوص شیشه ‌های لاکوبل کار را برای شما راحت کنند و همچنین نصب آن ‌ها را نیز برعهده گیرند.
پس اگر می‌ خواهید که شیشه ‌های با کیفیت لاکوبل را با  جنس عالی و کیفیت خوب همان‌ طور که در بالا ذکر شد نشکن، تهیه نمایید بهتر است که مجموعه تتراگلس را برای این کار انتخاب کنید که قیمت متفاوتی با دیگر مجموعه‌ ها به شما ارائه می دهد و سود زیادی را نیز از طریق خرید به شما واگذار می کند. درب شیشه‌ ای تتراگلس جز بهترین‌ها می باشد
همچنین شما می توانید با مشاهده کردن کاتالوگ های موجود در سایت، بهترین رنگ و مدل شیشه لاکوبل را انتخاب کنید. در بالا ذکر شد که حدود 25 تناژ رنگی برای این مدل شیشه ها وجود دارد. خبر خوش این است که تتراگلس از تمام رنگ ها پشتیبانی می کند.
از کوچه‌ جنایت تا غار خفاشی
رقص خون و خشونت افسارگسیخته با اره برقی

source

توسط funkhabari