instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تام هالند ادعا می‌کند که وی به خاطر دروغ‌هایی که درباره Spider-Man: No Way Home گفته بود، احساس گناه داشته است.
تام هالند (Tom Holland) ستاره فیلم Spider-Man: No Way Home ، ادعا می‌کند که به خاطر دروغ‌هایی که به زبان آورده بود، دچار بی‌خوابی شده و برخلاف ذات صادقی که دارد، از احساس گناه رنج می‌برده است.
این پروژه که سه نسل از مرد عنکبوتی را کنار همدیگر قرار داده بود، شخصیت‌های شرور فیلم‌های پیشین را باری دیگر به پرده سینما وارد کرد. فیلمی هیجان انگیز که شاهد حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بودیم.
به دلیل شگفتی‌های بسیاری که حول این فیلم وجود داشت، بازیگران و عوامل پشت صحنه مجبور بودند تا به مردم و رسانه‌ها دروغ گفته و برخی از مسائل فیلم را مخفی نگه دارند.
به همین دلیل نیز، تام هالند در برنامه Late Night with Seth Myers فاش کرد که وی بابت صحبت‌های دروغین خود از احساس گناه رنج می‌برده و خواب خود را از دست داده بود.
من آدم صادقی هستم و همین مسئله بارها برای من مسئله‌ساز شده بود. زمانی که مجبور بودم در جواب سوال دیگران درباره حضور توبی و اندرو دروغ بگویم، به خانه می‌رفتم و نمی‌توانستم بخوابم.
بابت این مسئله به مادرم زنگ می‌زدم و درباره احساس گناهی که داشتم، با او صحبت می‌کردم.
با این حال، اندرو به تازگی اذعان داشت که برخلاف تام هالند، از دروغ‌های خود لذت می‌برده و تجربه جالب و خوشایندی برای او رقم خورده بود.
منبع: اسکرین‌رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ای خدا ،(با لحن راعفی پور بخونین) بسته دیگه ،خسته شدیم
دوست عزیز اینها جزو اخبار هست باید پوشش داده بشه
چرا بسه؟😬
اندرو به تازگی اذعان داشت که برخلاف تام هالند، از دروغ‌های خود لذت می‌برده و تجربه جالب و خوشایندی برای او رقم خورده بود.باز خوبه هالند احساس گناه داشته
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari