instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بعد از عملکرد فوق‌العاده بازی اصلی در ارائه‌ محتوایی با کیفیت، Forza Horizon 5 به‌زودی یک DLC جدیدی دریافت خواهد کرد.
این شایعه توسط Aggiornamenti Lumia، یک کاربر توییتر که اخبار داخلی ایکس باکس را دنبال می‌کند، منتشر شد که اغلب به فاش کردن اطلاعات اضافه شونده‌های معرفی‌ نشده می‌پردازد. به گفته Aggiornamenti Lumia، مایکروسافت آزمایش WOODSTOCK_DLC_FLIGHT را از طریق Xbox Insider Hub آغاز کرده است. نام Woodstock، نام رمز داخلی Forza Horizon 5 بود؛ این بدین معنی است که به احتمال زیاد اولین بسته الحاقی بازی به‌زودی معرفی خواهد شد.
باندل Forza Horizon 5 که طبق فهرست آن در فروشگاه ایکس باکس، شامل دو DLC است که در دسترس قرار خواهند گرفت. هر بسته الحاقی یک مکان، وسایل نقلیه و گیم پلی جدید را ارائه می‌کند. بسته‌های الحاقی Forza Horizon 4 شامل محتوای اضافی‌ای با نام‌های Fortune Island و Lego Speed ​​Champions بود.
بسته الحاقی Fortune Island شاهد سفر بازیکنان به جزیره‌ای کوهستانی بود که پر از زمین و سطوح سخت بود. این محتوا دارای بزرگترین جاده کوهستانی در تاریخ سری Forza Horizon بود. همچنین 10 ماشین به بازی اضافه شده بود که می‌شد از آن‌ها در بازی اصلی استفاده کرد. Lego Speed ​​Champions، خیابان Lego را به بازی اضافه کرد، مکان جدیدی که بیشتر محیط آن از Lego ساخته شده بود. این بسته، پنج عدد از ماشین‌های محبوب را به بازی اضافه کرد که تعدادی از آنها بر اساس مجموعه‌های واقعی Lego هستند.
در حال حاضر، مشخص نیست که بسته اضافه‌شونده‌ی Forza Horizon 5 در چه زمانی منتشر می‌شود، اما اگر از برنامه زمانی Forza Horizon 4 پیروی کند، احتمالا اولین DLC منطقه کوچک‌تری شبیه به بازی اصلی خواهد بود.
بازی Forza Horizon 5 در سبک ماشین‌سواری و آرکید هم‌اکنون برای کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X/S و پلتفرم PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
میتونه به این معنی باشه که مایکرو بزودی کنفرانس داره و اینم معرفی میشه👍🏻💚
فکر نکنم کنفرانسی بذارن به این زودی ها …
احتمالا همون اواخر بهار بذارن که به عرضه بازی های آخر سالشون بتونن اشاره کنن ….
مثل استارفیلد ، دث لوپ ، بسته الحاقی فلایت سیمولیتور و بعضی بازی های معرفی نشده
بابت اسپم عذر می‌خواهم
ولی شب که ما خواب بودیم
الدن رینگ کرک شد
هدیه خداحافظی کودکس بود🥲
برای DLC کنفرانس برگزار نمی کنن. کنفرانس مایکروسافت احتمالا اواخر بهار برگزار میشه.
چه خوب. با سفر به یه جزیره مثل Fortune island موافقم ولی با Lego speed champions خیلی حال نمی کنم.
شاهکار!😍
هیچوقت یه بازی ریسینگ رو اینقدر بازی نکرده بودم.
خیلی دوس داشتنیه!😇
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari