پایانی برای یک آغاز جدید
سریال Peaky Blinders قرار است با فصل جدید به اتمام برسد، اما بنابر صحبت‌ها استیون نایت (Steven Knight) این مجموعه به صورت کامل به پایان نمی‌رسد و پایانی بر یک آغاز است/
سریال تلویزیونی پیکی بلایندرز با فصل ششم به پایان می‌رسد اما همچنان یک نمایش تئاتر و فیلم از آن در دست ساخت قرار دارند. نایت در رویداد فرش قرمز برای قسمت اول فصل ششم اعلام کرد که این پایانی برای یک آغاز جدید است. فیلم Peaky Blinders قرار است در سال ۲۰۲۳ فیلم‌برداری شود و داستان این شخصیت‌ها را به اتمام خواهد رساند.
این دنیایی است که در همه جای جهان طرفدار دارد و خیلی محبوب است. داستان وقتی به اتمام می‌رسد که مردم بخواهند، نه زمانی که ما بخواهیم.
از طرف دیگر ساخت سریال‌هایی مربوط به پیکی بلایندرز نیز وجود دارد. اگر چنین سریال‌هایی ساخته شوند به جای دخالت مستقیم، نایت تنها روی آن‌ها نظارت خواهد داشت. یک فیلم سینمایی بر اساس این مجموعه هم با نام Peaky Blinders: The Redemption of Thomas Shelby در اواخر تابستان سال آینده آغاز به کار خواهد کرد. در فصل ششم شاهد بازگشت کیلین مورفی، پاول اندرسن، سوفی راندل، تام هاردی و آنیا تیلور جوی خواهیم بود.
از پایان فصل پنج Peaky Blinder نزدیک به دو سال و نیم می‌گذرد و آخرین قسمت آن در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ پخش شده بود. همچنین باید به این اشاره کنیم که در بهار سال پیش، «هلن مک کروری»، بازیگر نقش پالی، پس از سال‌ها مبارزه با سرطان درگذشت. سرنوشت این شخصیت در فصل ششم هنوز مشخص نیست.
فصل ششم و نهایی سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) در تاریخ ۲۷ فوریه‌ (۸ اسفند) پخش خواهد شد.
ویجی موبایل: نکات جالب کلش رویال و ۵ بازی موبایلی درآمدزا!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
پایانی برای اغاز جدید: استاد خیابانی🗿
منکه بالاخره استارتش رو زدم و باید بگم خداییش خوب ساختن
فضا سازیش و موسیقیش که به شدت عالیه . دست مریزاد
پ.ن:کودکان بچه سال بشتابید به سوی پروفایل
بابا تمومش کنید اینو تا باز خراب نکردید یه مجموعه رو
من خودم فن پیکی هستم اما میترسم اینم مثل خانه کاغذی خراب کنن
پایان خانه کاغذی رو اسپویل نمیکنم اما خب نا امید کننده بود
آغازی برای پروفایل های کودکان ایرانی🗿
وقتی داستان از واقعیت مهم‌تر می‌شود
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی

source

توسط funkhabari