instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم Uncharted کاراکتر نیتن دریک را به دنیای سینما می‌آورد ولی یکی از کاراکترهای مهم را نادیده گرفته است.
فیلم آنچارتد (Uncharted) بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام است. این فیلم، برخی از کاراکترهای این مجموعه بازی‌ها را به دنیای سینما می‌آورد. البته، این فیلم، یکی از کاراکترهای مهم و اصلی را نادیده گرفته است.
هشدار اسپویل!
در فیلم «آنچارتد»، نیتن دریک با بازی تام هالند (Tom Holland) با ویکتور سالیوان ملقب به سالی با بازی مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و کلویی فریزر با بازی سوفیا علی (Sophia Ali) همکاری می‌کند تا گنجینه گمشده فردیناند ماژلان را پیدا کنند.
علاوه بر این سه کاراکتر، در چهار عنوان بازی‌های ویدیویی آنچارتد، کاراکتر النا فیشر نیز به عنوان یک کاراکتر اصلی به تصویر کشیده شده است اما در فیلم «آنچارتد» این کاراکتر نادیده گرفته شده است. شخصیت النا فیشر برای اولین بار در سال 2007 میلادی در بازی آنچارتد: در میان دزدان (Uncharted: Among Thieves) معرفی شده بود.
او در ابتدا در کنار نیت دریک به عنوان یک روزنامه‌نگار فعالیت می‌کرد اما در ادامه، جرقه عشق بین این دو شعله‌ور شده بود. در شروع بازی آنچارتد 4: عاقبت یک دزد (Uncharted 4: A Thief’s End)، نیت و النا ازدواج کرده‌اند و حاصل ازدواج آن‌ها یک دختر است.
با این حال، فیلم «آنچارتد» که پیش‌درآمدی برای این بازی‌ها است، با معرفی نکردن شخصیت النا فیشر، اشتباه بزرگی را مرتکب شده است. کمپانی سونی با آوردن شخصیت النا فیشر در این فیلم، می‌توانست تا به خوبی داستان بازی‌ها را به نمایش در بیاورد.
هر چند، به نظر می‌رسد که کمپانی سونی و سازندگان این فیلم، نسبت به آینده این فیلم اطمینان دارند و از همین رو، تصمیم گرفتند تا فعلا شخصیت النا فیشر را معرفی نکنند تا در فیلم‌های بعدی به او بپردازند و این تصمیم، کاملا منطقی به نظر می‌رسد.
با اینکه داستان فیلم «آنچارتد» اندکی از داستان اصلی بازی‌ها انحراف داشته است اما مطمئنا، کمپانی سونی این اثر را به عنوان یک فرنچایز سینمایی بزرگ می‌بیند. در حال حاضر، شایعاتی در مورد ساخت یک دنباله برای این فیلم مطرح شده است ولی هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تایید نشده است.
علاوه بر این، فیلم «آنچارتد» با وجود نقدهای متوسط آن، توانسته تا عملکرد قابل قبولی در گیشه داشته باشد. پس احتمالا در فیلم‌های آینده، شاهد شخصیت النا فیشر نیز خواهیم بود.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام
نیتن تازه با النا تو نسخه اول آشنا میشه چجوری تو فیلمی که مال جوانی های نیتن هست بیارنش😹😹😹😹
سطح سونی فن ها همینه دیگه ۹۰ درصد سونی فن ها اولین و تنها نسخه ای که از آنچارتد بازی کردن همون ۴ بوده اینا رو نمیدونن نمونش همین ali984
سونی هم فنای خردسال خودش رو میشناسه با ساختن همچین فیلم های زباله ای میدوشه فنای کودک سالش رو‌ 🐄
کسی که استیکر گربه میزاره داره از خردسالی و بچه سالی حرف میزنه‌.
همین پس فردا اعلام میکنن ادامه فیلم آنچارتد با حضور زندیا در نقش النا فیشر ساخته خواهد شد
امان از دست اقتباس های ضعیف و شکننده
دلیل فروش این فیلم ها همچنان مجهول هست!
پس معلوم تقسیم بر ضریب مجهول🗿
اینکه هطمینان داشتن فروششون خوب میشه و داستان رو ادامه بدن نیوردن ولی ممکنه افت هایی اتفاق بیفته و ادامش ساخته نشه که شک دارم نشه
خب مشخصه النا فیشر مگه تو دوره جوونی نیتن درک حضور داشته ؟ 😐😐
من نمیدونم این چ پستی بود نویسنده زده
دلیل ساختن فیلم از روی گیم یه چیز بیشتر نیست بیننده بیشتر تمام
” شخصیت النا فیشر برای اولین بار در سال 2007 میلادی در بازی آنچارتد: در میان دزدان (Uncharted: Among Thieves) معرفی شده بود.”
لطفا اصلاح کنید اولین حضور النا تو نسخه یک یعنی اقبال دریک ( Uncharted Drake’s fortune) بود
در میان دزدان نسخه دو بود نه یک ( Uncharted 2 : Among Thieves)
یعنی چی؟؟؟ این مگه مال جوونیای نیتن نیست؟ چرا النا باید تو فیلم باشه…من خودم خیلی مشکل دارم با فیلم ولی این دیگه واقعا ایراد بنی اسرائیلیه…النا تو نسخه اول با نیتن آشنا میشه
تام هالند عین بختک افتاده روم هرجا میرم عکس این یهو میاد جلوی چشمام بس است دیگر
دلیل واضح سازندگان این فیلم اصلا تعریف دقیقی از سری آنچارتد و شخصیت هاش ندارند
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari