البته اگر ساخته شود، سال‌ها با انتشار آن فاصله داریم
با شایعات جدید به نظر می‌رسد که طرفداران بازی Fallout: New Vegas می‌توانند امید داشته باشند که استودیو آبسیدین در آینده قسمت دوم آن را بسازد.
جف گراب در آخرین اپیزود نمایش خود Grubbsnax، ادعا کرد که در حال حاضر مذاکراتی در شرکت مایکروسافت در حال انجام است که می‌تواند به ساخت دنباله‌ای برای Fallout: New Vegas منجر شود. در این قسمت از برنامه که توسط VGC رونویسی شد، گراب گفت «هنوز خیلی زود است، اما برخی از افراد شروع به گفتگو کرده‌اند و کلمات “Obsidian” و “New Vegas 2” را در جملات خود می‌گویند.»
البته ادعاهای گراب به شدت مبهم است و باید منتظر اطلاعات و جزئیات بیشتر ماند. با این حال باید این واقعیت را در نظر گرفت که استودیو Obsidian و شرکت Bethesda اکنون زیر چتر مایکروسافت قرار دارند. هر چند چیز جدیدی نیست. طرفداران بازی Fallout: New Vegas اعتقاد دارند از زمانی که مایکروسافت شرکت مادر بتسدا یعنی ZeniMax Media را خریداری کرد، امکان ساخت ادامه این بازی وجود داشت. اما تاکنون هیچ خبری رسمی از سوی استودیو آبسیدین یا مایکروسافت در این رابطه منتشر نشده است.
پروژه‌های فعلی استودیو Obsidian، از جمله بازی نقش آفرینی Aowed، نشان می‌دهد که ساخت هر دنباله‌ی احتمالی برای نیو وگاس حداقل چندین سال دیگر آغاز می‌شود، چیزی که گراب نیز به آن اذعان داشت. او گفت: «از چندین سال دیگر صحبت می‌کنیم. اما حداقل علاقه و گفتگوهایی در مورد علمی کردن چنین چیزی وجود دارد.»
پیش از این نیز استودیو آبسیدین از تمایل خود برای ساخت یک نسخه جدید از فرنچایز Fallout گفته بود. در سال ۲۰۱۷ جاش سایر، کارگردان Fallout: New Vegas گفت که این استودیو «مطمئناً دوست دارد» یک بازی فال اوت دیگر بسازد.
پشت صحنه: آیا بازی‌های سولز واقعا سختن؟
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
من از اینکه ماکروسافت بلیزارد رو خریده فشار نمی خورم از این فشار می خورم که بازی هایی که قبلا روی پلی استیشن بوده رو برای خودشون انحصاری می کنن حداقل سونی فقط بازی هایی رو انحصاری میکنه که قبلا نسخه ای از اون تو ایکس باکس نیومده کاش این جنگ کنسولی تموم شه و هم ما بتونیم هیلو ها رو بازی کنیم هم اونایی که ایکس باکس دارن بتونن گاد اف وار ها رو تجربه کنن
ابسیدیان داره چیکار می‌کنه مگه چقدر بزرگین ل.ع.ن.ت.ی ها
دمشون گرم اگه این بازی رو نسخه دومش رو بدن عالی میشه
ماکروسافت واقعا برد بزرگی کرد با خرید این استودیو
نمیدونم چرا ولی هیچوقت بازی فالووت و درک نکردم همش خوابم میبره سر گیمXD
این خبر خیلی خوبی بود .
مشکلی که نسخه قبل داشت باگ و گرافیک ش بودن که خب به خاطر زمان کم بود که حدوداً ۱۸ ماه آبسیدین وقت داشت که با این وجود از نظر من بازی بهترین بازی این سری فال اوت بود .
حالا که مایکروسافت اگه زمان خوبی بهش بده و همینطور بودجه به نظرم بازی خوبی درمیاد و باید ببینیم استارفیلد چطوره و قدرت creation engine 2 هم ببینیم و اینکه امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاد
واااای فکر کن
بهترین سری از فالوت قسمت بعدی بیاد 😃😃
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان

source

توسط funkhabari