پنچری در مسیر پیشرفت
بازی مسابقه‌ای Grid: Legends جدیدترین ساخته استودیو Codemasters است که از امروز به بازار منتشر می‌شود.
الکترونیک آرتز و استودیو Codemasters در تابستان از Grid Legends رونمایی کردند. حالت داستانی گرید لجندز Driven to Glory نام داشته و نکته جالب این است که این نسخه برای اولین بار بخش داستانی را به مجموعه Grid می‌آورد. استودیو Codemasters برای توسعه بخش داستانی بازی از تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده کرده که دیزنی در ساخت سریال The Mandalorian به کار برده بود. تاکنون هشت نقد و بررسی از Grid Legends منتشر شده و این بازی توانسته متای نسبتا خوب ۷۷ از ۱۰۰ را به دست آورد.
سایت Hardcore Gamer نمره ۹۰ را به این عنوان اختصاص داده است.
Codemasters ایده‌های خوبی برای احیای مجدد تجربه GRID داشت. بدون شک GRID Legends بهترین نسخه از این مجموعه تا به امروز است که از قدرت سخت‌افزاری پلی استیشن 5 و فناوری اضافه آن به خوبی استفاده می‌کند. من به سادگی از انجام این بازی لذت بردم. حالت داستانی به دلیل طراحی و داستان خوب خود سزاوار شناخت است، اما بیشتر شبیه یک حالت آموزش برای بازیکنان بود. GRID Legends با افزودن ویژگی‌های جدید این فرانچایز را به جلو می‌برد در حالی که هسته اصلی بازی دست نخورده باقی مانده است.
سایت God is a Geek با دادن نمره ۸۵، GRID Legends را یک بازی ریسینگ عالی می‌داند. 
GRID Legends یک بازی مسابقه‌ای فوق‌العاده است که عناصر شبیه‌سازی دیگر بازی‌های این سبک را کمی کاهش می‌دهد تا برای همه قابل دسترس باشد. این بازای دارای مقدار مناسبی از مدهای مختلف و جلوه‌های بصری خیره کننده است و شما قابلیت انتخاب بین طیف گسترده‌ای از ماشین‌ها را خواهید داشت.
نمره سایت GamesRadar به این بازی ۸۰ است و آن‌ را مناسب همه می‌داند. 
Grid Legends جایگاه خود را در کنار Forza Horizon و Gran Turismo پیدا کرده و هیجان‌ها رانندگی در پیست‌ را برای همه با سطوح مهارتی مختلف ارائه می‌دهد.
سایت TheSixthAxis با نمره ۶۰ خود، بیشترین ایراد را از GRID Legends می‌گیرد.
GRID Legends بر پایه نسخه ریبوت شده در سال ۲۰۱۹ بنا شده است، تجربه رانندگی را در بخش‌های خاصی بهبود می‌بخشد، یک حالت داستانی بزرگ و تنوع بیشتری به بازی اضافه می‌کند. یک سری لحظات مسابقه‌‌ای پر از اکشن و لذت‌بخش وجود دارد، اما برخی از ضعف‌های اساسی نسخه‌های پیشین همچنان باقی مانده‌اند و به نظر می‌رسد که این فرنچایز به یک ریبوت دیگر نیاز دارد.
GRID Legends در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (۶ اسفند) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.
ویجی موبایل: نکات جالب کلش رویال و ۵ بازی موبایلی درآمدزا!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
کاش بیشتر می بود
فورتزا هورایزن شدیدا به یک رقیبِ خوب نیاز داره
برای یه ریسینگ نمره خوبیه
انتظار داشتم تو رنج ۷۰ تا ۸۰ باشه متاش
انتظار چنین نمره ای رو داشتم
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان

source

توسط funkhabari