منتقدان آن را میخکوب‌کننده، تلخ و سرگرم‌کننده دانستند
گفته می‌شود فیلم بتمن (The Batman) به کارگردانی مت ریوز برای نخستین بار شب گذشته در لندن به نمایش درآمده و نظرات اولیه منتقدان درباره آن بسیار مثبت بوده. این فیلم توسط برخی به عنوان «بتمن مورد علاقه جدید شما» لقب گرفته است.
فیلم جدید بتمن با حضور رابرت پتینسون یکی از موردانتظارترین عناوین دی سی است و حال باتوجه به اینکه واکنش‌های اولیه آن بسیار امیدوارکننده بوده، طرفداران بیش از پیش برای تماشای آن لحظه‌شماری می‌کنند. هنگامی که بن افلک از فیلم مستقل خود کنار کشید، فیلمنامه آن دستخوش تغییرات اساسی شد و مت ریوز برای کارگردانی آن معرفی شد.
زمانی که رابرت پتینسون، ستاره مجموعه گرگ‌ومیش برای ایفای نقش بتمن معرفی شد، اعتراض برخی از طرفداران دی‌سی را به همراه داشت. با این حال، با انتشار تریلرها، تیزرها و تصاویر متعدد، نظر آن‌ها کمی تغییر کرد و اکنون بسیاری از هواداران به بازی او و داستان فیلم امیدوار شدند و می‌دانند که شاهد یک نسخه بسیار متفاوتی از بتمن خواهند بود.
نظرات اولیه از نخستین نمایش آن، داستان فیلم مت ریوز را میخکوب‌کننده، تلخ و سرگرم‌کننده توصیف کرده‌اند. مت ریوز در یکی از مصاحبه‌های پیشین خود درباره تغییر فضای داستانی بتمن و خلق یک اثر جدید در DCEU گفت:
بن افلک روی یک نسخه از فیلمنامه کار می‌کرده و من به این موضوع احترام می‌گذارم که دی‌سی به یک جهان گسترده تبدیل شده و همه فیلم‌ها به نوعی به یکدیگر مرتبط بودند. اما این فیلم جدید بتمن نباید سنگینی ارتباط بین شخصیت‌های دیگر فیلم‌ها را تحمل کند.
رابرت پتینسون نیز قبلا گفته بود که این فیلم قرار نیست به داستان منشا شخصیت بتمن بپردازد و قرار نیست باز هم کشته شدن پدر و مادر بروس وین را در فیلم ببیینم.
فیلم بتمن در تاریخ ۴ مارچ ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران خواهد شد و در ۱۹ آپریل ۲۰۲۲ (۳۰ فروردین ۱۴۰۱)، تنها ۴۵ روز پس از اکران در سینماهای دنیا، در دسترس تمام مشترکین HBO Max قرار خواهد گرفت.
پشت صحنه: آیا بازی‌های سولز واقعا سختن؟
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
منتظر کیفیت اصلی ام
خدا رو شکر ( با لحن مهران مدیری 🙂
این عالیه
به نظرم قراره دارک و واقع گرانه باشه،تنها مشکلش ماسک بتمنه،گوشاش خیلیییی عقبه و زیادی پوستش پیداست،نمیدونم چرا واقعا اذیتم میکنه
هر چی واکنش ها رو بیشتر میخونم بیشتر ناراحت میشم… چون قصد دارم این فیلم رو با کیفیت عالی ببینم و تا اون موقع دهنم از هایپ سرویس میشه!
مثل بلایی که اسپایدرمن ۳ این چند ماه سرم آورده…
همین انتظار رو هم میشه از مت ریوز داشت
دارم امیدوار میشم😀😀😀
سه گزینه قطعی و یک گزینه احتمالی
بازگشت ایوان مک‌گرگور به دنیای جنگ ستارگان

source

توسط funkhabari