instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی Assassin’s Creed Valhalla برای مدتی محدود رایگان شده است و شما می‌توانید کمپین داستانی را تجربه کرده و سپس پیشرفت خود را به بازی اصلی منتقل کنید.
پس از انتشار به‌روزرسانی 1.50، نسخه‌ی رایگان Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون در دسترس است. بازیکنان PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S ،PC و Google Stadia می‌توانند تا 28 فوریه از بازی پایه لذت ببرند. هر پیشرفتی که در این چند روز می‌کنید در صورت خرید بازی، به نسخه‌ی کامل آن منتقل خواهد شد. البته موارد بیشتری برای تجربه کردن وجود دارد و کل محتوای بازی به کمپین اصلی خلاصه نمی‌شود. دو بسته الحاقی با نام‌های Wrath of the Druids و The Siege of Paris پس از انتشار به بازی اضافه شده‌اند.
همچنین محتوای رایگانی مانند Assassin’s Creed Crossover Stories وجود دارد که ایوور (Eivor) را در حال تعامل با کاساندرا (Kassandra) از Assassin’s Creed Odyssey نشان می‌دهد. همه این‌ها در رویداد رایگان پیش‌رو در دسترس هستند. یک بسته الحاقی دیگر نیز با نام Dawn of Ragnarok در تاریخ 10 مارس منتشر خواهد شد. در این DLC اودین (‌Odin) را می‌بینید که سفری را آغاز می‌کند تا Surtr، غول آتش را شکست داده و پسرش بالدور (‌Baldur) را نجات دهد. این بسته الحاقی نویدبخش بیش از 35 ساعت گیم‌پلی با توانایی‌های جدید است. همچنین گفته شده که این DLC تمرکز بیشتری روی اساطیر یا خدایان اسکاندیناوی خواهد داشت.
بازی Assassin’s Creed Valhalla را می‌توانید تا 3 روز دیگر، یعنی تا روز 9 اسفند 1400 (28 مارس 2022) به صورت رایگان تجربه کنید. توجه داشته باشید که بعد از اتمام این مدت، دیگر توانایی تجربه‌ی این عنوان را نخواهید داشت؛ مگر آنکه بازی را خریداری کنید.
بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن، Google Stadia و پلتفرم PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
شاهکاره حتماااااا تجربش کنید …
با این وضعیت نت تا فردا دانلود نمیشه😐
واقعا اگر بخایم اسم اساسین رو ازش حذف کنیم واقعا عالیه
رایگانش هم گرونه
حیف حجم اینترنت که صرف دانلود این بشه
با این کامنت واجب شد دوستان بازی کنن
من دیروز از یوبیسافت کانکت دانلود کردم، توی اجرای بازی مشکلی نداشتم!
واسه پی سی خوب بهینه سازی شده!
اما متاسفانه گیم پلی بازی جذبم نکرد، گاد آف وار بیشتر جذبم کرد که متاسفانه بعد از مدتی واسم خسته کننده شد و دو هفته ای میشه که دیگه سمتش نرفتم!🙂
تو نیاز به spider man داری چون هرگز خز نمیشه
اگه ۴۰ ساعت بازی کردی خسته شدی فقط یه لباس دیگه رو انتخاب کن تا دوباره ۴۰ ساعت دیگه بازیکنی
۳تا زمان داره (شب و روز و غروب) که انگار ۳ بازی جداگانه هستن
نسخه remastered و miles Morales رو که وقتی بازی کنی گرافیک باقی بازی ها رو نمیتونی تحمل کنی
Spider man انحصاری سونیه یا واسه پی سی هم هست؟
گاد آف وار خسته کننده بود 😐 !
فکر کنم منظورش اساسینس بود نه گاد
تا بیست و هشتم فقط دانلودش طول میکشه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari