صداپیشه جینکس در دنیای جنگ‌زده فال‌اوت
طبق گزارش ددلاین، الا پورنل که پیش‌تر صداپیشگی انیمیشن‌ آرکین (شخصیت جینکس) را برعهده داشته و در سریال Yellowjackets هم حضور پیدا کرده، به جمع بازیگران سریال Fallout شبکه آمازون اضافه شده است. این درحالی است که قبلا نیز اعلام شده بود والتون گاگینز به این فیلم پیوسته و اکنون دقیقا مشخص نیست که پورنل نقش چه شخصیتی را بازی خواهد کرد، درحالی که گفته شده گاگینز قرار است نقش یک شخصیت شبیه به غول را ایفا کند.
بر اساس گزارش ورایتی، فیلمبرداری سریال Fallout اواخر امسال آغاز خواهد شد و به این معنی است که به زودی بازیگران بیشتری به آن اضافه می‌شوند. جاناتان نولان و لیزا جوی دو خالق اصلی سریال Westworld شبکه HBO از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی سریال فال اوت هستند و جاناتان نولان نیز قسمت اول را کارگردانی می‌کند.
این سریال توسط سری‌ بازی‌های فال اوت ساخته شده که آخرین سری آن به نام Fallout 76 در سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود. استارفیلد پروژه بعدی استودیو بتسدا است که برای عرضه در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲ (۱ آذر ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. مجموعه تلویزیونی فال اوت، یکی از آثار اقتباسی است که توسط آمازون در دست ساخت قرار دارد.
در اوایل سال جاری، آمازون با dj2 Entertainment یک قرارداد ظاهری برای ساخت محتوا بر اساس بازی‌ها برای Prime Video امضا کرد که نام بازی‌هایی مانند Life Is Strange و Disco Elysium به چشم می‌خورد.
امانگ آس با یوتیوبرها اما همه‌چی برعکسه
تماشای ویدیو از کانال یوتیوب ویجیاتو
نگاهی به آثار شاخص جان سخت دنیای سینما

source

توسط funkhabari