instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
پوستر جدیدی از فیلم انتقامی محور رابرت اگرز به نام The Northman منتشر شده است.
فیلم The Northman (مرد شمالی) که روایتی انتقامی در دوران وایکینگ‌ها را به تصویر می‌کشد، توسط رابرت اگرز (Robbert Eggers) کارگردانی شده و الکساندر اسکاشگورد (Alexander Skarsgård) به عنوان نقش اصلی در این پروژه سینمایی حضور دارد.
در پوستر جدیدی که از این فیلم مورد انتظار منتشر شده است، شاهد بازیگرانی چون نیکول کیدمن (Nicole Kidman)، ایثن هاک (Ethan Hawke)، آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) و ویلم دفو (Willem Dafoe) هستیم.
فیلم‌های قبلی رابرت اگزر که The Witch و The Lighthouse نام داشتند، با موفقیت توانستند تا مخاطبین را غرق دنیای سیاه و تاریک خود کنند. پوستر جدید مرد شمالی نیز نشان می‌دهد که چگونه وی هنوز به درون‌مایه آثار خود وفادار بوده و قصد دارد تا روایتی تاریک را در دوران وایکینگ‌های قرن دهم بازسازی کند.
طبق صحبت‌های الکساندر اسکاشگورد ستاره این فیلم، اگرز تا حد امکان از صحنه‌های واقعی برای خلق حس و حال واقعی آن دوران تاریخی استفاده کرده است.
در این فیلم شاهد نبردهای طولانی و طاقت فرسایی هستیم که از 40 اسب و بدلکار و حدود 200 سیاهی لشکر استفاده شده است. برای ضبط تمامی این صحنه‌ها، رابرت اگرز مجبور بوده تا تصویربرداری‌هایی چهار دقیقه‌ای انجام دهد.
با این حال اگر تنها یک اسب در این روند در جایگاه نادرستی قرار گرفته باشد، تمامی تصویربرداری و کارها از دوباره باید صورت می‌گرفت.
فیلم مرد شمالی در تاریخ 22 آپریل 2022 (2 اردیبهشت 1401) در سینما اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
همش امروز درباره فیلم و سریال مطلب گذاشتین😐😐😐
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari