استودیو Santa Monica‌ روز گذشته از قابلیت‌های دسترسی‌پذیری بازی God of War Ragnarok رونمایی کرد. بازی‌کنان با هر نوع توانایی و شرایط فیزیکی می‌توانند از بازی جدید استفاده کنند. استودیو به‌منظور نمایش ویژگی‌های جدید بازی از یک تیزر کوتاه استفاده کرده است که نسبت به نسخه سال گذشته، افت گرافیکی دارد. انتشار این کلیپ باعث شده تا کاربران شبکه‌های اجتماعی از افت گرافیک بازی God of War Ragnarok صحبت کنند.
به گزارش پارسی گیم، انتشار کلیپ جدید بازی گاد آو وار روگناروک در شبکه‌های اجتماعی با شروع بحث و جدل‌های جدی در مورد گرافیک بازی همراه شد. کاربران با انتشار تصاویر و کلیپ‌هایی در صفحه ردیت پلی‌استیشن 4 نوشتند که گرافیک بازی نسبت به تیزر سال گذشته کاهش یافته است. این در حالی است که طرفداران پلی استیشن معتقدند که گرافیک بازی ارتقاءیافته است و جزئیات گرافیکی بیشتری را می‌بینیم.
گرافیک بازی God of War Ragnarok
استودیو سانتا مونیکا یک فیلتر جدید در کلیپ به کار برده است که باعث شده تا گرافیک بازی God of War Ragnarok به باور طرفداران، واقعی‌تر به نظر برسد و با صحنه موردنظر همخوانی بیشتری داشته باشد. بخش بزرگی از طرفداران نیز نسبت به تغییرات بازی خوشحال نیستند. تعدادی نوشته‌اند که یک صحنه برفی این‌طور به نظر نمی‌رسد و این تیزر با واقعیتی که تعدادی از طرفداران پلی استیشن از آن صحبت می‌کنند؛ فاصله زیادی دارد.
یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها در مورد گرافیک بازی God of War Ragnarok، خال‌کوبی روی گردن آترئوس است. این خال‌کوبی در جدیدترین ویدیو بسیار کمرنگ به چشم می‌آید. این در حالی است که کیفیت ویدیو پیشین فراتر از آنچه می‌بینیم بود و جزئیات بیشتری را نمایان می‌کرد. در ادامه جزئیات صورت کریتوس و آترئوس نیز نسبت به ویدیو سال پیشین افت کرده است. تعدادی از کاربران نوشته‌اند که کلیپ سال گذشته دارای جزئیات بصری بیشتری بوده است و به همین دلیل آن را تحسین کرده‌اند.
گرافیک گاد آو وار رگناروک
طرفداران پلی استیشن در پاسخ نوشته‌اند که وضوح تصویر میان دو کلیپ یکسان نیست و همین باعث ایجاد تغییرات مهم شده است. این در حالی است که تغییر گرافیکی تنها به‌وضوح ختم نمی‌شود و دیگر جنبه‌ها وجود دارند که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشید. بازی گاد آو وار رگناورک هنوز راه زیادی تا انتشار دارد و سونی نیز هیچ‌گاه بازی‌های انحصاری با کیفیت گرافیکی کم را منتشر نمی‌کند. باید منتظر ماند و دید که آیا گرافیک بازی God of War Ragnarok با سطح انتظارات بازیکنان همخوانی دارد یا خیر؟
در حالی که زمان انتشار بازی جدید سونی مشخص نیست؛ یکی از توسعه‌دهندگان از انتشار گاد آو وار رگناروک در سال جاری میلادی صحبت کرده است. کارگردان God of War نیز خبر از افزایش گرافیک God of War Ragnarok داده بود. نظر شما در مورد تغییرات کلیپ جدید چیست؟
منبع:‌ DualShockers
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari