instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در تازه‌ترین ویدیو تبلیغاتی منتشر شده از Minions: Rise of Gru، شاهد حضور این موجودات دوست داشتنی در سریال The Office هستیم.
به مناسبت اکران Minions: Rise of Gru تا یک ماه دیگر، شاهد اتفاقی غیرمنتظره و جذاب هستیم که کسی انتظارش را نداشته است. استودیو انیمیشن‌ سازی الومینیشین در حرکتی تماشایی، دوتا از آثار استیو کرل (Steve Carell) را با یکدیگر ادغام کرده است.
بدین صورت که در تازه‌ترین ویدیوی تبلیغاتی انیمیشن جدید مینیون‌ها، شاهد حضور این موجودات زرد رنگ در سریال The Office هستیم. در اینجا می‌توانید به مشاهده این ویدیو تبلیغاتی بپردازید.
این ویدیو که به نوعی حکم تیتراژ آغازین این سریال محبوب را دارد، توسط ایلومینیشن بازسازی شده و شخصیت‌های مینیون‌ها جایگزین بازیگر آن شده‌اند. مسئله‌ای که رقم زننده لحظات مفرحی شده است.
تبلیغ ساخته شده توسط ایلومینیشن، نه تنها به مناسبت اکران Minions: Rise of Gru خلق شده است، بلکه یادآور این موضوع خواهد بود که قسمت‌های ویژه‌ای از سریال The Office به زودی پخش خواهد شد که طرفداران این مجموعه تا به حال آن‌ها را مشاهده نکرده‌اند. قسمت‌هایی که شامل بخش‌های حذف شده از فصول پخش شده نیز خواهد بود.
این سریال که پس از پخش هفت فصل به کار خود با استیو کرل پایان داد، به عنوان سکوی پرتاب موفقیت‌های او شناخته می‌شود. کسی که بعدها با حضور در انیمیشن Despicable Me، کمک کرد تا این فرنچایز به محوبیت و عظمت حال حاضر برسد. Minions: The Rise of Gru که دومین انیمیشن فرعی این مجموعه شناخته می‌شود، به دوران کودکی گرو و چگونگی همکاری او با مینیون‌ها خواهد پرداخت.
انیمیشن Minions: The Rise of Gru برای اکران در تاریخ 1 ژوئیه (10 تیر) در نظر گرفته شده است. طرفداران سریال The Office نیز می‌توانند به صورت اختصاصی شاهد قسمت‌های ویژه آن از طریق سرویس استریم پیکاک باشند.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بسیار جالب و خلاقانه بود. فقط جناب عسگری آفیس ۹ فصل نداشت احیانا؟
منظور تعداد فصول با حضور استیو کرل بود که اصلاح شد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari