همزمان با خارج شدن شورانر از پروژه
گفته می‌شود پس از خارج شدن پیتر کالووی، شورانر سریال Alan Wake از پروژه اکنون دو تهیه‌کننده جدید به این سریال اضافه شده‌اند. این سریال بر اساس بازی پرفروش الن ویک ساخته می‌شود و اکنون در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد.
سال ۲۰۱۸ بود که رمدی اعلام کرد در حال انجام مذاکراتی برای ساخت سریال تلویزیون لایو اکشن الن ویک است و همان زمان پیتر کالووی به عنوان شورانر سریال انتخاب شده بود. گویا کالووی به دلیل زمانبندی نامناسب از این پروژه کناره‌گیری کرده است. اکنون دست اندرکاران در تلاش هستند تا یک شورانر دیگر را برای این سریال در حال ساخت انتخاب کنند. چند ماه پیش بود که خبر ساخت سریال اقتباسی Alan Wake با همکاری رمدی و شبکه AMC منتشر شد و توجه طرفداران را به آن جلب کرد. کمپانی Contradiction Films که تخصص زیادی در اقتباس از بازی‌های ویدیویی دارد نیز در ساخت این سریال همکاری می‌کند.
شبکه AMC سریال‌های بزرگ و موفقی مانند Breaking Bad و Mad Men را در کارنامه خود دارد. با توجه به اینکه این شبکه پیش از این با سریال The Walking Dead اقتباس تلویزیونی موفقی را بر اساس یک مجموعه کمیک به بینندگان خود ارائه کرده بود، باید دید اقتباس آن‌ها از بازی ویدیویی Alan Wake چگونه خواهد بود.
در اخبار پیشین خواندیم که بازی Alan Wake 2 وارد مراحل اصلی توسعه شده است و Alan Wake 2 همچنان یک بازی سوم شخص خواهد بود.
Top 10: دلایل مسخره بازی سازها برای شکست بازیشون!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو

یک شانس دوباره برای یک موفقیت دوباره
آناتومی این نژاد چه ویژگی‌های مخصوصی به آن‌ها می‌دهد؟

source

توسط funkhabari