خوک تاج بر سر!
لانچر ماینکرفت اکنون شامل تغییر جدیدی می‌شود که به نوعی ادای احترام به Technoblade استریمر محبوب Minecraft محسوب می‌شود که چند روز قبل در سن ۲۳ سالگی بر اثر سرطان درگذشت.
الکس، استریمر معروفی که در بین طرفداران ماینکرفت با نام تکنوبلید (Technoblade) شناخته می‌شود، ۲ روز پیش بر اثر سرطان درگذشت. تاکنون برخی طرفداران ویدیوهایی برای ادای احترام به Technoblade منتشر کرده‌اند و حالا نوبت به خود توسعه دهنده بازی یعنی Mojang رسیده که به عنوان یادبود او، تغییر جدیدی به بازی اضافه کند.
همانطور که توسط Santa Ricky منبع فورتنایت فاش شده، تصویر هدر لانچر Minecraft پس از درگذشت غم‌انگیز Technoblade تغییر کرده است. در واقع همیشه یک خوک در سمت راست بالای تصویر لانچر وجود داشت، اما اکنون یک تاج روی سر آن دیده می‌شود. همانطور که احتمالا بدانید، آواتار تکنوبلید در بازی و شبکه‌های اجتماعی یک خوک تاج بر سر بود.
Technoblade از حدود سال ۲۰۱۳ در بازی Minecraft حضور پیدا کرد و بیش از ۱۰ میلیون نفر دنبال کننده در یوتیوب دارد. او در بیوگرافی کانال خود نوشته «من زیاد بازی می‌کنم. شاید بهترین آدم روی زمین نباشم اما آرنج‌های داغی دارم».
به دنبال خبر درگذشت او، حساب رسمی ماینکرفت در توییتر نوشت:
همه ما اینجا در Minecraft از درگذشت Technoblade بسیار دل شکسته هستیم. او برای جامعه ما اهمیت زیادی داشت و شادی زیادی را به ارمغان آورد. دلتنگ او خواهیم شد.
محبوب‌ترین بازی‌های گیمرها توی بازار
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو پلاس
روحش شاد
با این که نمیشناسمش ولی روحش شاد باشد
کارشون خیلی خوب بود ادای احترام یکی از بهترین کار هایی هست که توی هر صنعتی کلی ازش انجام شده 😢😢
واقعا آدم خیلی ناراحت میشه وقتی میبینه یه آدم یه این جوونی میمیره 😢
خیلی حرکت قشنگی بود 👏🏻
چقدر زیبا💔
با دیدن این حرکت موجانگ یه لحظه یاد مرگ رِی لیوتا افتادم و… نمیدونم چرا اما انتظار داشتم راک استار هم مثل موجانگ یه ادای احترامی (شاید درحد یه متن احساسی) به لیوتا بکنه
که البته ندیدم عملی بشه
😢❤
افزایش تنش در بهترین فرم خود
اقتباسی آزاد از افسانه‌های کهن ایرانی

source

توسط funkhabari