اینکاس پکیج چیرمن خود برای کادیلاک اسکالید را معرفی کرد. پکیج زرهی کامل این شرکت باعث می‌شود اسکالید مقاومت خوبی در برابر حملات مسلحانه با سلاح ۷.۶۲ میلی‌متری داشته باشد. این شاسی‌بلند آمریکایی حتی می‌تواند در برابر دو نارنجک دستی آلمانی DM51 دوام بیاورد. اینکاس به منظور افزایش فضای سر در کابین ارتفاع سقف را ۱۲.۷ سانتی‌متر بالاتر برده است. این شرکت همچنین چراغ‌های اضطراری پشت جلوپنجره را پیشنهاد می‌کند. سیستم تعلیق و قطعات ساختاری تقویت شده نیز بر جنبه‌های ایمنی و امنیتی اسکالید می‌افزایند.
داخل کابین همه‌چیز سفارشی شده و اینکاس کابین را کاملاً پیاده کرده تا یک جفت صندلی کاپیتانی با ماساژور را نصب کند. همچنین صندلی‌های کوچک‌تری نزدیک درب‌ها دیده می‌شوند که احتمالاً برای امنیت VIP تدارک دیده شده‌اند. سرنشینان اصلی خودرو پانل کنترلی را بین صندلی‌های راحت خود خواهند یافت. یک نمایشگر بزرگ می‌تواند بین دیواره جدا کننده داخلی دیده شود. سیستم صوتی با ۱۹ بلندگو نیز کیفیت بصری بسیار خوبی را ارائه می‌کند. به این موارد باید میزهای کار را نیز اضافه کرد. به نظر می‌رسد کاکپیت راننده شاسی‌بلند کادیلاک تغییری نسبت به مدل استاندارد ندارد.
قوای محرکه هم تغییری را نشان نمی‌دهد. خریداران می‌توانند اسکالید را با پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری که قدرت ۴۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۶۲۴ نیوتون متری دارد سفارش دهند. همچنین پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل که قدرت ۲۷۷ اسبی و گشتاور ۶۲۴ نیوتون متری دارد هم در دسترس خواهد بود. این پیشرانه‌ها با گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک همکاری می‌کنند و نیرو می‌تواند به چرخ های عقب یا تمامی چرخ ها فرستاده شود.
اینکاس برخی آپگریدهای دیگر را نیز عرضه می‌کند. خریداران می‌توانند سیستم دوربین ۳۶۰ درجه، دید در شب، تلویزیون ماهواره‌ای، فضاهای ذخیره‌ای قفل شونده، رینگ‌های هوی دیوتی، سیستم خاموش کردن آتش در پیشرانه و… را سفارش دهند. این شرکت قبلاً پیش‌فروش پکیج چیرمن خود را شروع کرده است. اینکاس می‌تواند پکیج خود را در تمامی بندرهای مهم دنیا تحویل دهد و البته امکان ارسال هوایی نیز وجود خواهد داشت. اینکاس متخصص تولید خودروهای لوکس و زرهی است. از جمله این محصولات می‌توان به نسخه‌های زرهی بی ام و X7، اینفینیتی QX80، لینکلن نویگیتور و حتی نسخه طویل‌تر مرسدس G کلاس اشاره کرد.
AMANTE
جلوپنجره هم ضد گلوله است یا نه؟ چقدر مقاوت داره؟ و اینکه امکان داره گلوله یا ترکش از سوراخ های جلوپنجره عبور کنه؟
این سوال هایی که هر وقت ماشین ضد گلوله میبینم با خودم میپرسم چون پیشرانه مهمه و اگه آسیب ببینه به احتمال زیاد میمیری.
Si
کاخ در برابر این هیچ نیست
JDM lover
مافیایی و خفن 🔥👍
ˈadɔlf ˈhɪtlɐ
عجب چیزی شده
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

source

توسط funkhabari