استودیو سی‌دی پراجکت مدتی پیش از انتشار مانگا ویچر خبر داد که گرالت را در ژاپن فئودال تصور می‌کند. اعضای سابق استودیو و از سازندگان Witcher 3 یک قدم جلوتر نهاده‌اند و با تاسیس استودیو Dark Passenger رسماً ساخت بازی تازه‌ای را شروع کرده‌اند. این بازی جدید چندنفره با المان‌های مخفی‌کاری در ژاپن فئودال جریان دارد و طبق گفته‌ها شبیه ترکیب Destiny 2 با نینجا است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Dark Passenger توسط جیکوب بن و مارسین میخالسکی تاسیس شده و این دو هم‌بنیان‌گذار قبلاً روی بازی ویچر 3 و بسته‌های الحاقی آن کار کرده‌اند. آن‌ها همچنین بخشی از تیم هنری و سینمایی بازی Cyberpunk 2077 بوده‌اند. استودیو مستقل جدید متشکل از «کهنه‌کارهای بازی و افراد متخصص جوان» است و توسعه بازی شروع شده است. ژاپن به‌عنوان مکان بازی انتخاب شده و دوران فئودال، درون‌مایه این محصول آنلاین را تشکیل می‌دهند.

استودیو از بازی جدید به‌عنوان یک اثر چندنفره مخفی‌کاری اول شخص با المان‌هایی مانند کوآپ، PvP و همچنین PvE نام می‌برد. این توضیحات شباهت زیادی به بازی Destniy 2 دارد. بنیان‌گذاران از آنریل انجین 5 کمک گرفته‌اند و هدف آن‌ها نیز خلق تجربه‌ای هیجان‌انگیز و آنلاین است که روی هر دو جنبه‌های رقابت و همکاری تمرکز می‌کند. بازی‌کنان کنترل یک نینجا قاتل را به دست می‌گیرند و همراه دیگر بازی‌کنان به فرقه‌ها و گروه‌های رقیب حمله می‌کنند تا اشیائی با «قدرت باورنکردنی» را به دست بیاورند.

بازی جدید سازندگان Witcher 3

بازی جدید سازندگان Witcher 3

بازی جدید سازندگان Witcher 3 شامل مبارزات نزدیک و درگیرکننده با سلاح‌هایی مانند کاتانا، تانتو، شمشیرهای واکیزاشی، چاقوهای قابل پرتاب موسوم به کونای و کوسیریگاما است که سلاحی خطرناک متشکل از زنجیر آهنی و یک تیغه بسیار تیز در بخش انتهایی است. از آنجایی که بازی‌کننده باید مخفی‌ بماند؛ پارکور نیز بخشی از گیم پلی خواهد بود. مبارزات اول شخص نیز شباهت زیادی به اساسینز کرید دارند؛ اما به‌صورت کوآپ و گروهی دنبال می‌شوند.

بازی استودیو Dark Passenger هنوز اسم و عنوان خاصی ندارد و تنها می‌دانیم که این اثر، راه زیادی را تا رسیدن به مرحله انتشار باید طی کند. استودیو برای اینکه از ماهیت تکراری بودن بازی‌های آنلاین فاصله بگیرد؛ سیستم بخصوصی طراحی کرده که باعث می‌شود تا هر بار چالش تازه‌ای پیش روی بازی‌کننده قرار گیرد. در واقع رسیدن به هدف نیازمند طی کردن مسیرهای مختلف، اتخاذ تاکتیک و یافتن مسیرهای جدید است. این باعث می‌شود تا بازی‌کننده با استفاده از پارکور از ساختمان‌ها بالا رود و موانع را به‌صورت متفاوت پشت سر بگذارد.

بازی استودیو Dark Passenger

سازندگان Witcher 3 قول وجود گزینه‌های شخصی‌سازی متعدد را داده‌اند و همچنین یک محیط مبارزه برای تمرین همراه دوستان هم وجود خواهد داشت. استودیو می‌گوید که این بازی یک MMO نخواهد بود؛ اما خبری از بخش داستانی و روایت کلاسیک نیست؛ اما ممکن است جهان بازی در ادامه گسترش یابد. استودیو برای ساخت بازی جدید استخدام می‌کند و به نظر می‌رسد که سال‌ها تا انتشار فاصله داریم. گروهی دیگر از سازندگان ویچر 3 نیز استودیویی به نام Rebel Wolves تاسیس کردند و در حال ساخت بازی نقش‌آفرینی داستانی هستند.

منبع: PCGAMER

نوشته بازی جدید سازندگان Witcher 3 در ژاپن فئودال جریان دارد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari