حضور دوباره مایکل کیتون در نقش شوالیه تاریکی
«عادل العربی» کارگردان فیلم Batgirl تصویری از پشت صحنه این فیلم کنسل شده به اشتراک گذاشت که در آن شاهد بتمن هستیم. نقش بتمن را در این فیلم قرار بود «مایکل کیتون» بازی کند.
در حالی که برادران وارنر اخیرا فیلم Batgirl را کنسل کردند و طرفداران شاهد بتمن کیتون نخواهند بود، در این تصویر ظاهر شوالیه تاریکی و البته بت‌گرل به خوبی در خیابان‌های گاتهام دیده می‌شود.
کیتون قرار بود تا در فیلم Batgirl اولین بازگشت خود در نقش بتمن را پیش از حضورش در فیلم The Flash به نمایش بگذارد. علاوه بر او، در این فیلم همچنین لسلی گریس قرار بود نقش «باربارا گوردون» یا بت‌گرل را ایفا کند. همچنین «جی.کی. سیمونز» در نقش جیمز گوردون و «برندن فریژر» برای نقش فایرفلای (Firefly) دیگری بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دادند.
با این حال، برادران وارنر تایید کرد که این فیلم در HBO Max یا سینماها اکران نخواهد شد تا هزینه‌های خود را کاهش دهد. همچنین ساخت انیمیشن Scoob! Holiday Haunt نیز کنسل شد که در مراحل پس از تولید قرار داشت. پس از انتشار این خبر، عادل العربی و بلال فلاح دو کارگردان Batgirl با انتشار بیانیه مشترکی نوشتند که از این تصمیم «متاسف و شوکه‌ شده‌اند.»
ویجیاتو سینما: نقد فیلم مرد خاکستری | تماشا کنید
تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتیوب ویجیاتو سینما
Don’t do this to me
Don’t take this hope from me Warner
First zack now this
Why god why ((با لحن جویی تو فرندز تو اپیزود تولد ریچل))
بیگانه‌ها و داستان ورود به یک مزرعه خانوادگی
آموزش خرید و اسمبل سیستم مناسب گیم با بودجه بالا

source

توسط funkhabari