instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سرانجام نخستین تصویر از ظاهر آنیا تیلور-جوی در فیلم پیش درآمد Mad Max تحت عنوان Furiosa منتشر شد.
فیلم اکشن و تحسین شده Mad Max: Fury Road به کارگردانی جرج میلر (George Miller) یک شخصیت جدید و کاریزماتیک را به دنیای سینما تحت نام فیوریوسا معرفی کرد. شخصیتی که به آن‌چنان محبوبیتی دست یافت که این کارگردان برجسته را ترغیب کرد تا دست به ساخت فیلم اختصاصی وی با هنرنمایی آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) بزند.
با وجود این که تام هاردی (Tom Hardy) و شارلیز ترون (Charlize Theron) در فیلم Mad Max: Fury Road هنرنمایی به یادماندنی را از خود بر جای گذاشتند، اما متاسفانه هیچ نقشی در این پیش درآمد ندارند. با این حال طرفداران این فرنچایز می‌توانند شاهد نقش آفرینی متفاوت کریس همسورث (Chris Hemsworth) در قامت جو جاودان باشند؛ کسی که در فیلم اصلی به عنوان رهبر خبیث فیوریوسا شناخته می‌شد.
در حالی که طی چند ماه گذشته شاهد انتشار تصاویری از کریس همسورث زیر گریمی غیرقابل تشخیص بودیم، اما هیچ تصویر یا اطلاعاتی حول محور آنیا تیلور-جوی به بیرون درز پیدا نکرده بود و حال سرانجام می‌توانیم نگاهی به ظاهر وی داشته باشیم. در ادامه می‌توانید نخستین تصاویر از ظاهر فیوریوسای جوان را مشاهده نمایید:
با توجه به تفاوت‌های ظاهری فیوریوسا در Mad Max: Fury Road نسبت به این پیش درآمد، باید بببینیم که جرج میلر چه برنامه‌ای برای این شخصیت داشته و چه وقایعی برای او به وقوع خواهد پیوست.
فیلم Furiosa برای اکران در تاریخ 24 مه 2024 (4 خرداد 1403) در نظر گرفته شده است.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ایلیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بیخیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال
دوتا سیمپ
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari