ایسنا/البرز سرپرست فدراسیون وزنه برداری گفت: اختلاف سلیقه برای انتخاب رئیس هیات وزنه برداری البرز از مهمترین مشکل درون خانواده ورزش البرز است .
سجاد انوشیروانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص مشکلات وجود آمده در هیات وزنه برداری استان البرز اظهارکرد: با توجه به استعفاء رئیس هیات وزنه برداری البرز، اعضاء مجمع هیات وزنه برداری استان با ارسال نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون وزنه برداری خواهان برگزاری مجمع فوق العاده برای برگزاری انتخابات زودهنگام شدند.
انوشیروانی گفت: در همین راستا با توجه به اختلاف سلیقه ای که برای انتخاب سرپرست در این هیات وجود داشت، فدراسیون وزنه برداری شخصی را به عنوان یک فرد بی طرف تا هنگام برگزاری انتخابات به عنوان سرپرست هیات وزنه برداری البرز معرفی کرد.
سرپرست فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: سرپرست فعلی به هیچ عنوان کاندید ریاست هیات در مجمع انتخاباتی نخواهد شد و وظیفه دارد انتخابات را به صورت کاملا عادلانه و قانونی برگزار کند.
وی با اشاره به اینکه هر گروهی دنبال این است که شخص مورد نظر خود را به عنوان رئیس هیات معرفی کند افزود: از هیچ فرد خاصی برای ریاست وزنه برداری البرز حمایت نمی کنم و تلاش خواهم کرد تا انتخابات در یک فضایی کاملا صمیمی و عادلانه برگزار شود تا آرامش به وزنه برداری البرز بازگردد.
انوشیروانی تصریح کرد: درحال حاضر مشکل خاصی در وزنه برداری البرز وجود ندارد،اعزام تیم ها به مسابقات انجام می شود،اگر ما دلسوز وزنه برداری هستیم نباید بگذاریم این آرامشی که در حال حاضر در وزنه بردای حاکم است از بین برود .
 قهرمان وزنه برداری جهان و سرپرست حال حاضر فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: فدراسیون با چالش های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند،مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون در حال انجام است و منتظر اعلام وزارت ورزش برای برگزاری مجمع سالیانه و انتخاباتی فدراسیون هستیم .
با استعفاء حسین عطایی از ریاست هیات وزنه برداری استان البرز، وحیدربیعی تازمان برگزاری مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری به عنوان سرپرست هیات وزنه برداری استان البرز معرفی شد .
انتهای پیام

source

source

توسط funkhabari