یک فرصت فوق‌العاده برای بتلفیلد
احتمالا بزرگ‌ترین مانع بر سر راه مهم‌ترین خرید صنعت بازی در تمام دوران بین مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد، سری Call of Duty (کال آو دیوتی) است که امکان دارد روزی به عنوان انحصاری ایکس باکس تبدیل شود.
مایکروسافت بارها گفته که چنین اتفاقی نمی‌افتد (حداقل نه به این زودی‌ها) اما سونی می‌گوید ضمانت‌های داده شده «در بسیاری از سطوح ناکافی بوده است».
در میان همه سر و صداها، یک مرد وجود دارد که اگر روزی مایکروسافت تصمیم بگیرد Call of Duty را یک عنوان انحصاری کند، خیلی بدش نمی‌آید: اندرو ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتز (EA) که در جریان رویداد اخیر گلدمن ساکس گفت احتمال تبدیل شدن کال آو دیوتی به یک سری انحصاری، خبر خوبی برای بتلفیلد است.
آخرین نسخه مجموعه بتلفیلد، Battlefield 2042، فرسنگ‌ها از یک عنون ایده‌آل فاصله داشت و در حالی که از آن زمان تاکنون بهبودهایی حاصل شده، ویلسون اذعان کرد که این سری در سال‌های اخیر با مشکل مواجه بوده است.
فکر نمی‌کنم در دو نسخه اخیر آن‌طور که باید مثل همیشه بازی ارائه می‌کردیم، بتلفیلد را عرضه کرده باشیم. کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهیم. اما بتلفیلد در هسته‌ خود، یک سری خارق‌العاده است و در دنیای سرگرمی دیده‌ایم که یک آی‌پی عالی، انعطاف‌پذیر است.
فکر می‌کنم اکنون تیم خلاق خارق‌العاده‌ای درگیر بتلفیلد شده که جاه‌طلبی‌های باورنکردنی برای تصاحب فضای شوتر اول شخص دارند.
زمانی که نزدیک‌ترین رقبای شما میدان را ترک کنند، پیشروی آسان‌تر می‌شود و ویلسون در میان بحث و جدل‌ها درباره آینده کال آو دیوتی، فرصتی برای بتلفیلد می‌بیند:
در دنیایی که ممکن است سوالاتی در مورد آینده Call of Duty و اینکه ممکن است برای چه پلتفرم‌هایی عرضه شود یا نه وجود داشته باشد، به نظر من بی‌طرف بودن پلتفرمی و کاملا کراس پلتفرم بودن بتلفیلد، یک فرصت فوق‌العاده است.
البته اگر در موقعیتی نباشید که سودآوری کنید، فرصت چندانی به حساب نمی‌آید، اما EA اخیرا اقدامات مهمی انجام داده تا تعهد خود به سری Battlefield را گسترش دهد.
توسعه‌دهنده اصلی DICE همچنان به کار روی مولفه چندنفره بازی ادامه می‌دهد، در حالی که استودیوی جدید Ridgeline Games یک کمپین داستانی کاملا جدید در دنیای بتلفیلد (و جدا از Battlefield 2042) تحت رهبری مارکوس لهتو، خالق Halo خواهد ساخت.
استودیوی Ripple Effect که قبلا با نام DICE LA شناخته می‌شد نیز مشغول ساخت «تجربه‌ای کاملا جدید که مکمل سری محسوب می‌شود» است.
جی تی ای ۶ و هر چی ازش لو رفته
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
چقدر رو داره این EA
اون از اینکه چشاش فقط پول رو میدید
حالا داره فرصت طلبی میکنه بیشتر گند بزنه
چرچیل گیمرا ):
پیچ در پیچ شد که
ای ea مارمولک🥸
شاعر می‌گوید: زکی
چی شد؟ اول از توهین‌کردن به بازی های تک‌نفره و داستانی، دوم از بتل‌فیلد ۲۰۴۲ با باگ‌های متعدد و بدون بخش کمپین، حالا هم از این، زر.. واقعاََ!
وی از Modern Warfare II سکته‌اش گرفته و می‌خواهد که محصول مزخرفش را به‌زور وارد حلق بازیکنان کند.
اندرو جان به قول بابا پنجعلی: شما حرف نزن
EA جان برادر من
چی میگییییییییی 😐
میخوای از خریده شدن اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت دفاع کنی
خب قشنگ دفاع کن
نه بیای بگی کالاف دیوتی انحصار ایکس باکس بشه تا ما بتونیم بتلفیلد بفروشیم
میخوای بتلفیلد بفروشی بتلفیلد خوب بساز نه مثل ۲۰۴۲ که نابود بود 😐
اگه انحصاری بشه خب پلی استیشن پلیرا یه بلتفیلد خوب میخوان نه یه چیزی مثل بتلفیلد ۲۰۴۲! که دور از انتظار ea بیاد فرنچایز بتلفیلد رو احیا کنه!
حمایت همه جانبه EA از معامله خرید اکتیویژن 😂😂😂
کلا ea از بیخ ایراد داره
با این که دوست دارم خرید نهایی بشه ولی با الکترونیک ارتز مخالفم.
بهترین گزینه اینه که بازی های قدیمی کالاف دیوتی بیان رو گیم پس و بازی های جدید ش هم رو ایکس باکس و هم رو پلی استیشن بیان.من خودم ایکس باکس دارم ولی نمیخوام کالاف برای همیشه انحصاری ایکس بکس بشه!
این شرکت روانیه.
بتلفیلد ۳، فیفا ، توهین به بازی های سینگل پلیر و . . .
چه جاه طلبی بزرگی داره 😐 ولی از یه طرف هم راست میگه ها ، اگه کالاف بره ….. اونوقت تنها بتلفیلد واسه پلی بازا میمونه
قضیه بو داره…
یه ضزب المثلی هست که میگه
گوسفند درحال زجه زدن برای جان خود
قصاب درحال زجه زدن برای گوشت
نهایت بیاد رو گیم پس و برای پلی استیشن عرضه نشه (اگر انحصاری شد) بخش بزرگی از فروشش از همین پی سیه
قورت دادن با فشار مضاعف!
دردسرهای خارج از کانون توجه

source

توسط funkhabari