دیتابیس استیم در آپدیت تازه‌ای، تصویری از بازی Sackboy: A Big Adventure را منتشر کرده است. وارد کردن اسم و لوگو بازی در فروشگاه استیم، انتشار این اثر انحصاری برای کامپیوتر را تائید می‌کند. اسم بازی سک‌بوی اولین بار سال گذشته در دیتابیس شبکه استیم یافت شد و از آن موقع، شایعات مختلفی از انتشار این اثر جدید برای PC منتشر شده است. گفتی است اسم این بازی در فهرست عناوین فاش‌شده سرویس GeForce Now هم قرار داشت.

شرکت ولو، لوگو رسمی بازی Sackboy: A Big Adventure را روی سرورهای استیم آپلود کرده است. این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که بازی تازه‌ای به این فروشگاه اضافه شود. صفحه دانلود بازی در حال حاضر فعال نشده است، اما احتمال معرفی کامل اثر در هفته‌های آتی وجود دارد. افزودن بازی سک‌بوی به استیم، نشانه‌ای مهم از انتشار آن برای سیستم‌عامل کامپیوتر است. علاوه بر این تصویر، چندین اسکرین‌شات از بخش تنظیمات بازی در دسترس است و انتظار می‌رود که معرفی کامل در ماه آینده انجام شود.

علاوه بر سک‌بوی، انتشار نسخه کامپیوتر Returnal هم تائید شده است. توسعه‌دهندگان بازی در کنفرانس GDC، تصویری از نسخه کامپیوتر را به اشتباه نشان دادند و انتشار بازی برای پلتفرم PC‌ را تائید کردند. این بازی تنها برای کنسول PS5 منتشر شده بود. اکثر بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای کامپیوتر منتشر شده‌اند که از جمله آن‌ها باید به نسخه کامپیوتر Marvel’s Spider-Man اشاره کرد. ریمستر آنچارتد 4 هم در راه کامپیوتر است و نسخه PC ریمیک لست آو آس هم تحت توسعه قرار دارد.

Sackboy: A Big Adventure کامپیوتر

انتشار Sackboy برای کامپیوتر

پشتیبانی از چندین زبان معتبر دنیا هم به صفحه دانلود بازی Sackboy: A Big Adventure اضافه شده است. زمانی که این اتفاق می‌افتد، صفحه رسمی بازی قابل‌نمایش برای عموم می‌شود. طبق تصاویر فاش‌شده، نسخه کامپیوتر سک‌بوی از قابلیت‌های ویژه‌ای مانند ری‌تریسینگ و DLSS پشتیبانی می‌کند و پورت آن، مشابه دیگر بازی‌های پلی استیشن انجام شده است. این بازی پلتفرمر که برای پلی استیشن منتشر شد، جزو عناوین متفاوت و خلاق به حساب می‌آید که از اکثر ویژگی‌های انحصاری PS5 بهره می‌برد.

منتقدان هنگام انتشار بازی Sackboy آن را اثری مناسب خانواده‌ دانستند و اینکه هر کنسول تازه‌ای باید دارای چنین بازی متفاوتی باشد. المان‌های پلتفرمر این بازی هم تحسین شد و بسیاری آن را به‌َعنوان یک اثر پلتفرمر باکیفیت به دیگران پیشنهاد دادند.جیم رایان، مدیرعامل سرگرمی‌های تعاملی سونی، قول انتشار تمامی بازی‌های پلی استیشن برای کامپیوتر را داده است و تمامی عناوین نسل پیشین و جدید به‌زودی در دسترس کاربران PC قرار می‌گیرند.

منبع: VGC

نوشته انتشار بازی Sackboy: A Big Adventure برای کامپیوتر تائید شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari