instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تهیه‌کننده و کارگردان بازی Resident Evil Village در مصاحبۀ جدیدشان، از سختی ایجاد تجربۀ سوم شخص بازی Resident Evil Village صحبت کردند.
با انتشار بستۀ الحاقی داستانی Shadows of Rose برای Resident Evil Village، حماسۀ خانوادۀ وینتر در این فرنچایز خاتمه خواهد یافت، ولی در کنار اشتیاق فراوان طرفداران برای این چپتر جدید محتوای اضافۀ Winter’s Expansion، موارد موردانتظار دیگری نیز وجود دارند. برای مثال، حالت جدید سوم شخص برای بازی پایه، به نظر می‌رسد که یک ویژگی جدید هیجان‌انگیز خواهد بود و طبق گفته‌های کپکام (Capcom)، برای ساخت این حالت به اندازۀ توسعۀ یک بازی جدید زحمت کشیده شده است.
تهیه‌کنندۀ Resident Evil Village، آقای ماساچیکا کاواتا (‌Masachika Kawata)، در مصاحبه با خبرگذاری IGN، این موضوع را مطرح کرد، در حالی که کارگردان این بازی، آقای کنتو کینوشیتا (Kento Kinoshita)، توضیح داد که با توجه به تعدد صحنه‌های اکشن شخصیت اصلی بازی Resident Evil Village در مقایسه با ریمیک نسخه‌های دوم و سوم این فرنچایز، ساخت تمام انیمیشن‌های بازی Resident Evil Village با دید سوم شخص، پروسه‌ای پیچیده محسوب می‌شد.
این کار (ساخت حالت سوم شخص)، به اندازۀ ساخت یک بازی جدید چالش‌برانگیز بود.
بازی کردن در حالت سوم شخص، حتی اگر بازی متفاوتی نباشد، می‌تواند تجربه‌ای کاملاً متفاوت ایجاد کند.
آقای کینوشیتا در ادامه گفت:
ما حس کردیم که باید تجربه‌ای به خوبی RE3 و RE4 یا بهتر از آن‌ها را ایجاد کنیم.
در مقایسه با بازی‌های قبل این مجموعه، عنوان Resident Evil Village صحنه‌های اکشن مربوط به بازیکن بسیار گسترده‌ای را شامل می‌شود. مواردی مثل دفاع، حرکت حین نشستن و اشیاء بسیاری برای مشاهده کردن در طول بازی وجود دارند. ما تغییراتی را ایجاد کردیم تا مطمعن شویم که این انیمیشن‌های منحصر به فرد کاملاً حس یکپارچگی را القا کنند و با ضرب آهنگ مناسبی پیش روند.
البته که ممکن است این اظهارات کمی اغراق‌آمیز به نظر برسند، ولی شکی وجود ندارد که ایجاد حالت سوم شخص برای بازی‌ای که از پایه به صورت اول شخص طراحی شده است، کار آسانی نخواهد بود.
محتوای اضافۀ بازی Resident Evil Village، تحت عنوان Winter’s Expansion در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، سرویس استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
یه سوال اگر الان نسخه پایه رو بخرم میتونم سوم شخص بازی کنم یا حتما باید محتوای اضافه رو هم بخرم که اون حالت ازاد بشه ؟
البته که ممکن است این اظهارات کمی اغراق‌آمیز به نظر برسند 😜🤪
بینگووووو 😁😁
خب از اول سوم شخص توسعه میدادین ک اینجوری به زحمت نیوفتین
منم همون اول بازیو تجربه میکردم
مثل حالت ترد پرسن مدرن وارفر ۲
دفعه بعد اول شخص نسازی فکر کردی کالاف دیوتی
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari