بنا به شایعات اخیر، هیدئو کوجیما به همراهی تیم Kojima Productions، قصد معرفی بازی بعدی خود را در رویداد The Game Awards 2022 دارد. در حال حاظر کوجیما و تیمش سخت در حال کار روی این بازی هستند و به نظر می‌رسد تا رونمایی این عنوان زمان زیادی باقی نمانده است و میتوانیم شاهد معرفی این بازی جدید در رویداد گیم اواردز 2022 ماه دسامبر باشیم.

کاربر TheRealInsider در روزهای اخیر چندین افشاگری‌ دقیق از بازی‌ها را در توییتر خود منتشر کرده است. از بروزرسانی‌های مهم گرفته تا خبر‌های نسخه جدید Assassins Creed و تریلر جدیدی از God of War Ragnarok، که تمامی آن‌ها به درستی افشا شده بود. حال این کاربر تصویری جدیدی را به اشتراک گذاشته است که هیدئو کوجیما را در کنار جف کیلی تهیه کننده و مجری رویداد The Game Awards در طول این مراسم در سال 2016 نشان می‌دهد که روی صحنه هستند و میتوان گفت که به احتمال زیاد پروژه‌ی جدید کوجیما در رویداد گیم اواردز پیش رو به طور رسمی معرفی خواهد شد.

با توجه به اینکه چندین سال از دوستی و همکاری بین هیدئو کوجیما و جف کیلی در این صنعت میگذرد، ژاپنی‌ها اعلام کرده بودند که کوجیما خالق سری بازی‌های محبوب متال گیر سالید در رویداد امسال حضور خواهد داشت. بنابراین احتمال آن وجود دارد تا کوجیما پروداکشنز در طول نمایش این رویداد از بازی جدید خود رونمایی کند. برخی خبر‌ها حاکی از معرفی بازی 2 Death Stranding را قلمداد می‌کنند که البته این خبر هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما تولید و توسعه آن دو بار توسط بازیگر سرشناس نورمن ریداس فاش شده است.

بازی هیدئو کوجیما

بازی ترسناک هیدئو کوجیما

همچنین بر اساس گذارش‌های اخیر گفته شده که تیم کوجیما پروداکشنز با همکاری استودیو‌های بازی ایکس باکس، در فضای ابری در حال توسعه عنوان جدیدی در ژانر ترسناک، به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس هستند. بنا به گفته‌ها این بازی ترسناک با نام Overdose شناخته می‌شود. ویدیو کوتاهی از بازی Overdose کوجیما به شرط عدم افشاء منبع به تام اندرسون فرستاده شده است. این ویدیو مارگارت کوالی را نشان می‌دهد که یک لباس زنانه آبی‌رنگ به تن دارد. طبق ادعای مطرح‌شده، بازی جدید کوجیما Death Stranding 2 نخواهد بود و تنها شخصیت Mama از این بازی استفاده شده است.

تا اینجای کار باید تمامی این اطلاعات را به عنوان یک شایعه پذیرفت و در آینده منتظر انتشار خبر‌های رسمی در این باره باشیم تا ببینیم هیدئو کوجیما این بار کدام بازی را نمایش خواهد داد. لازم به ذکر است، مراسم The Game Awards 2022 در 8 دسامبر (17 آذر) در شهر لس آنجلس آمریکا برگذار می‌شود و در آن شاهد انتخاب برترین بازی‌های سال در گروه‌ها و سبک‌های مختلف خواهیم بود.

منبع: Gamingbolt

نوشته بازی بعدی هیدئو کوجیما در The Game Awards 2022 معرفی می‌شود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari