طبق تازه‌ترین اخبار بازی، تهیه‌کننده بازی فاینال فانتزی 16 یعنی نائوکی یوشیدا تایید کرده است که احتمالا در ماه اکتبر تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 به نمایش گذاشته شده و به دنبال آن اطلاعاتی از جمله تاریخ انتشار ارائه می‌شود.

اوایل سال جاری، جزئیات جدید و مهمی از بازی فاینال فانتزی 16 توسط شرکت Square Enix با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته است. در این زمان، نائوکی یوشیدا که به عنوان تهیه‌کننده این اثر شناخته می‌شود، تایید کرد اطلاعات بیشتری در مورد داستان و دنیای بازی جدید سری Final Fantasy در فصل پاییز سال جاری ارائه خواهد شد. اکنون زمان آن فرا رسیده که نائوکی یوشیدا جزئیات بیشتری از بازی Final Fantasy 16 منتشر کند.

نائوکی یوشیدا در مصاحبه‌ای در مراسم Japan Game Awards 2022 گفت که با وجود عدم تایید تیم‌های بازاریابی و روابط عمومی شرکت اسکوئر انیکس، احتمالا در ماه اکتبر تریلر جدید بازی فاینال فانتزی 16 به نمایش گذاشته خواهد شد. علاوه بر این، بازه زمانی انتشار این اثر محدود‌تر می‌شود.

تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 فاینال فانتزی 16

Final Fantasy 16 انحصاری پلی استیشن 5 خواهد بود

تهیه‌کننده بازی Final Fantasy 16 در این باره گفته است: «من اصلا فرصتی برای صحبت با تیم‌های بازار‌یابی و روابط عمومی پیدا نکرده‌ام، بنابراین مطمئن نیستم که اجازه اعلام چه مواردی را دارم. اما به نظر من احتمالا بتوانیم در ماه آینده تریلر بعدی بازی فاینال فانتزی 16 را منتشر کنیم. پس از آن امیدوارم بتوانیم زمان انتشار را به صورت تقریبی اعلام کنم».

بازی Final Fantasy 16 در تابستان سال آینده میلادی به صورت انحصاری روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد نمایش تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در ماه اکتبر چیست؟ آیا برای این امر لحظه‌شماری می‌کنید؟ به نظر شما چه مواردی در این تریلر نمایش داده خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

نوشته تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 احتمالا ماه آینده منتشر می‌شود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari