دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
با پایان یک هفته دیگر، موسسه Gfk جدول فروش انگلستان را منتشر کرد. مطابق انتظار بازی Splatoon 3 شروع قدرتمندی را تجربه کرد و توانست صدرنشین این جدول باشد. دیگر انحصاری نینتندو نیز چندین جایگاه در این جدول را تصاحب کردند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
رفته رفته به ماه‌های پایانی سال میلادی جاری نزدیک می‌شویم و این برای گیمرهای سراسر دنیا یک مفهوم دارد: بازی‌های AAA و مورد انتظار زیادی در راه هستند. طرفداران کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ هفته گذشته موفق به تجربه نسخه جدید مجموعه محبوب و مفرح Splatoon شدند و مطابق انتظار این بازی مانند دو نسخه قبل در جلب توجه و رضایت مخاطبان موفق بود. مطابق آماری که موسسه Gfk منتشر کرده، این بازی در صدر جدول عناوین پرفروش هفته گذشته در بریتانیا قرار دارد. موفقیت بازی Splatoon 3 در همین نقطه متوقف نمی‌شود. در ژاپن نیز این بازی صدرنشین پرفروش‌ترین عناوین بوده و تنها در سه روز اول عرضه نزدیک به ۳.۵ میلیون نسخه در این کشور به فروش رفته بود.
در جدول فروش انگلستان جایگاه دوم و سوم تغییر خاصی نکرده‌اند و همچنان محصول جدید گوریلا گیمز، Horizon Forbidden West و دیگر انجصاری نینتندو سوییچ، Mario Kart 8 Deluxe درست مانند هفته گذشته موفق شدند این دو جایگاه را به خود اختصاص دهند. ریمیک نسخه اول مجموعه لست آو آس که با نام The Last of Us Part 1 شناخته می‌شود، جایگاه چهارم هفته گذشته خود را به Nintendo Switch Sports واگذار کرده و خود در رتبه دهم جای گرفته است.
دیگر جایگاه‌های جدول فروش بریتانیا در اختیار عناوینی است که مدت‌ها در این جدول حضور دارند. Grand Theft Auto 5 یک پله بالاتر از The Last of Us Part 1  و در جایگاه نهم قرار گرفته و ماینکرفت در میانه جدول و Animal Crossing: New Horizons جایگاه هفتم را تصاحب کرده‌است.
شما در ادامه می‌توانید ده عنوان پرفروش هفته گذشته در بریتانیا را مشاهده کنید:
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *۸ مهر ۱۴۰۱
۱۲ مهر ۱۴۰۱
۲۶ مهر ۱۴۰۱
۳ آبان ۱۴۰۱
۶ آبان ۱۴۰۱
۱۷ آبان ۱۴۰۱
چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari