instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جزئیات آپدیت جدید بازی Deathloop منتشر شد که یکی از تغییرات مهم، توانایی جدید Fugue است؛ در حالی که از سلاح جدید بازی برای بریدن دشمنان با لیزر استفاده می‌شود.
پس از گذشت چیزی حدود یک سال از عرضه بازی Deathloop روی پلی استیشن 5 و PC، سرانجام این عنوان برای ایکس باکس سری اکس و اس منتشر خواهد شد. این عرضه برای کاربران گیم پس ارزشمند خواهد بود، چرا که بازی یک آپدیت جدید و سنگین را در روز انتشار دریافت خواهد کرد. تریلر زیر را ببینید.
این به‌روزرسانی در حال حاضر برای دانلود اولیه در دسترس است و می‌توانید جزئیات تکمیلی آن را در این لینک مشاهده کنید. بازی به‌زودی از قابلیت Corss-Platform پشتیبانی خواهد کرد که امکان بازی کردن کاربران پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی با هم را میسر می‌کند. همچنین گزینه‌های سطح دسترسی بیشتری در دسترس بازی قرار خواهد گرفت.
نسخه‌های ایکس باکس و PC نیز از قابلیت Cross-Save استفاده می‌کنند. از محتویات جدید بازی می‌توان به Fugue اشاره کرد، توانایی جدیدی که می‌تواند دشمنان را مست کند. این قابلیت باعث می‌شود که دشمنان به متحدان خود حمله کنند. یک سلاح لیزری جدید به نام HALPS Prototype نیز در راه است که علاوه بر بریدن اندام دشمنان، می‌تواند برجک‌ها و دوربین‌های امنیتی را از بین ببرد.
سایر موارد جدید اضافه شده عبارتند از 2-in-1 Trinkets که ترکیبی از توانایی‌های دو Trinket، چهار ارتقای جدید برای Julianna’s Masquerade، انواع جدید دشمنان و غیره است. بازی Deathloop امشب برای ایکس باکس و فروشگاه ویندوز منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خیلی روی این بازی باتوجه به انحصاری بودنش نه تبلیغ شد و نه توجه . همه ی جهت ها متوجه ردفال شد .
با دثلوپ مثل بقیه بازی‌های ارکین حال نکردم dishonored 1,2 اگر ۹ بدم به این ۶ میدم شرمنده
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari