طبق تازه‌ترین اخبار بازی، تهیه‌کننده بازی رزیدنت اویل ویلیج یعنی ماساچیکا کاواتا، اعلام کرده است که سازندگان برای آماده کردن حالت سوم شخص بازی Resident Evil Village به اندازه ساخت یک بازی جدید وقت و انرژی صرف کرده‌اند.

به زودی در قالب بسته الحاقی Shadows of Rose بازی Resident Evil Village، داستان خانواده وینترز به پایان می‌رسد. این DLC که به عنوان جزئی از Winters’ Expansion در دسترس قرار می‌گیرد، بیشترین توجه را به خود جلب کرده است. اما این بدان معنا نیست که اکسپنشن مذکور فاقد هر گونه محتوای دیگری است. یکی از مواردی که به واسطه Winters’ Expansion به بازی رزیدنت اویل ویلیج اضافه می‌شود، حالت سوم شخص است. حال سازندگان این اثر اعلام کرده‌اند که حالت مذکور به اندازه ساخت یک بازی جدید نیازمند تلاش و انرژی بوده است.

ماساچیکا کاواتا، تهیه‌کننده بازی Resident Evil Village، در مصاحبه با رسانه IGN این خبر را اعلام کرده است. در عین حال کنتو کینوشیتا، کارگردان این اثر، توضیح داده است که در بازی رزیدنت اویل ویلیج بازیکنان قادر به انجام کار‌های بیشتری نسبت به سایر بازی‌های سوم شخص از جمله Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake هستند. به همین دلیل تغییر تمامی انیمیشن‌ها برای نمایش در حالت سوم شخص، فرآیندی پیچیده بود.

ماساچیکا کاواتا در این مورد گفته است: «ساخت حالت سوم شخص به اندازه تولید یک بازی جدید به تلاش و انرژی نیاز داشت. زمانی که بازی Resident Evil Village را به صورت سوم شخص انجام می‌دهید، تجربه بسیار متفاوتی خواهید داشت».

در ادامه کنتو کینوشیتا اضافه می‌کند: «ما احساس کردیم که باید اثری به خوبی یا بهتر از بازی‌های رزیدنت اویل 2 ریمیک و رزیدنت اویل 3 ریمیک بسازیم. در مقایسه با بازی‌های قبلی سری، رزیدنت اویل ویلیج دارای تنوع فوق‌العاده‌ای از کارهای قابل انجام است. می‌توانید گارد بگیرید، می‌توانید در حالتی که خم شده‌اید حرکت کنید و اشیای مختلف را بررسی کنید. ما تغییرات مختلفی را اعمال کردیم تا مطمئن شویم که تمامی انیمیشن‌های منحصر‌به‌فرد کاملا متصل به هم به نظر رسیده و با سرعت قابل قبولی به نمایش گذاشته شوند».

حالت سوم شخص Resident Evil Village رزیدنت اویل ویلیج

مطمئنا تصور خواهید کرد که گفته‌های سازندگان بازی Resident Evil Village در ارتباط با ساخت حالت سوم شخص این اثر، اغراق‌آمیز است. اما باید توجه داشته باشید که تغییر زاویه دوربین به سوم شخص در اثری که از ابتدا به عنوان یک تجربه اول شخص ساخته شده و به وجود آوردن شرایطی که در این حالت نیز بازی بدون مشکل اجرا شود، فرآیند دشواری است.

Winters’ Expansion در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، کامپیوتر، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. هم‌زمان با این تاریخ دارندگان کنسول نینتندو سوییچ به نسخه ابری بازی Resident Evil Village دسترسی خواهند داشت. اکسپنشن مذکور در ماه دسامبر برای این نسخه از بازی رزیدنت اویل ویلیج منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد حالت سوم شخص بازی Resident Evil Village چیست؟ آیا قصد تجربه اثر مذکور در این زاویه دوربین را داشته یا حالت اول شخص را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

نوشته حالت سوم شخص بازی Resident Evil Village مثل ساخت یک بازی جدید است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari