توسعه بازی بدون اختلال ادامه دارد
بدون شک همه از خبر هک GTA 6 و راکستار (Rockstar) مطلع هستند و اکنون استودیو پس از یک روز سکوت با انتشار بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان داده است. 
راکستار در ۲۴ ساعت گذشته هیچ واکنشی به حاشیه‌ها نشان نداده بود و کمپانی تیک-تو به تنهایی سعی داشت با استفاده از قانون کپی‌رایت هزاره دیجیتال ویدئوهای منتشر شده را از سطح اینترنت پاک کند. اکنون Rockstar با انتشار بیانیه‌ای صحت این ویدئوها را تایید و از طرفداران عذرخواهی کرده است.
اخیراً با یک نفوذ در شبکه خود مواجه شدیم که طی آن یک شخص ثالث غیرمجاز به طور غیرقانونی به اطلاعات محرمانه از سیستم‌های ما دسترسی پیدا و آن‌ها را دانلود کرده که در میان آن‌ها فیلم‌های توسعه اولیه جی تی ای بعدی وجود داشت.
ما هیچ گونه اختلالی برای سرویس بازی‌های خود یا هیچ اثر طولانی مدتی بر توسعه پروژه های خود پیش‌بینی نمی‌کنیم.
بسیار ناامید هستیم که جزئیات بازی بعدی ما به این شکل با شما به اشتراک گذاشته شده است. کار روی نسخه بعدی جی تی ای همانطور که برنامه‌ریزی شده بود ادامه دارد. ما مثل همیشه متعهد هستیم که تجربه‌ای را به شما بازیکنانمان ارائه دهیم که واقعا فراتر از انتظارات باشد.
زمانی که این بازی آماده باشد آن را به درستی به شما معرفی خواهیم کرد. ما می‌خواهیم از حمایت مداوم شما در این شرایط تشکر کنیم.
هکر استودیو احتمالا به حساب کاربری یکی از کارمندان دسترسی پیدا کرده و از این طریق اطلاعات زیادی را به سرقت برده است. به نظر می‌رسد که او داده‌های بیشتری از جمله کد منبع (source code) دو بازی جی تی ای ۵ و جی تی ای ۶ را در اختیار دارد و می‌خواهد با استفاده از آن‌ها از راکستار و تیک-تو اخاذی کند.
طی روز گذشته خیلی از بازیکنان براساس این ویدئو به انتقاد از بازی پرداخته‌اند و متوجه نیستند که با یک پروژه ناقص طرف هستند. راکستار باید چند سال دیگر روی بازی کار کند و GTA 6‌، که تصاویر و ویدیوهای آن مربوط به یک بیلد از چند سال پیش هستند، هنوز آماده نمایش نیست. خوشبختانه به نظر نمی‌رسد که روند توسعه جی تی ای ۶ دچار تغییرات زیادی شود و احتمالا بازی در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد.
جی تی ای ۶ و هر چی ازش لو رفته
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
اگه اختلالی بوجود نیاد که خوبه اگه بیاد باید یه چرخ خیاطی نو بدیم به هکره.🐦
دوراهی عجیب
ماست مالی یا حقیقت؟
خب با این حساب حداقل طبق گفته راک استار، میتونیم سال ۱۴۰۴ منتظر بازی باشیم
ولی به خدا اگر بازی تو وایس سیتی باشه و ما ایستر اگی از تامی، سنگ قبری چیزی یا کاخش رو نبینیم زنگ میزنم راک استار و…
با این حساب تنها کسی که میرسه gta 6 رو بازی کنه سلطان جنتیه✌️
خدا کنه همینطور باشه🗿🚬
خداروشکر پس ساخت ادامه داره
اهمیت نداد🗿
خداکنه بدون اختلال باشه
و برای آروم کردن جو نگفته باشه
آغاز یک حماسه جدید!
رنگ تازه‌ای از ماجراهای عجیب جوجو!

source

توسط funkhabari