یک پایان عالی بر مجموعه دوست داشتنی
خیلی‌ها چشم انتظار بازی بازگشت به جزیره میمون‌ ها (Return to Monkey Island) بودند و اکنون منتقدان به بررسی آن پرداخته‌اند.
به نظر می‌رسد که Return to Monkey Island ارزش این همه صبر را داشت و با پایان بسیار خوبی برای این مجموعه طرف هستیم. داستان این بازی پس از دو نسخه اول جریان دارد و اتفاقات بازی‌‌های بعدی را نادیده می‌گیرد. بازگشت به جزیره میمون‌ ها توانسته از ۱۷ نقد و بررسی، متای بسیار خوب ۸۸ را کسب کند.  
دنباله فوق‌العاده برای یک بازی کلاسیک که ما را با یک داستان غیرممکن به مکانی غیرممکن برمی‌گرداند و هیچ چیز دیگری برای خواستن باقی نمی‌گذارد.
سایت Player 2 – نمره: ۱۰۰
همانطور که انتظار می‌رفت Return to Monkey Island پر از پازل‌های هوشمندانه، دیالوگ‌های خنده دار و شخصیت‌های به یاد ماندنی باشد. ران گیلبرت، خالق سری که برای اولین بار از سال ۱۹۹۱ دوباره به صندلی کارگردانی بازگشته، به طور غیرمنتظره‌ای اشتیاق زیادی ایجاد می‌کند. این تجربه‌ای لذت بخش برای طرفداران ژانر ماجراجویی است.
سایت IGN – نمره: ۹۰
یک ماجراجویی نوستالژیک و هیجان‌انگیز که نمی‌خواهید آن را از دست بدهید.
سایت GamesRadar –  نمره: ۹۰
Return to Monkey Island شاید بهترین نسخه از این سری نباشد، اما هنوز یک ماجراجویی سرگرم‌کننده و آرام با تعداد زیادی پازل خوب و یک پایان شگفت‌انگیز و صمیمانه است.
سایت پی‌سی گیمز – نمره: ۸۰
بازگشت به جزیره میمون‌ ها (Return to Monkey Island) تا چند ساعت دیگر برای پی‌سی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. 
جی تی ای ۶ و هر چی ازش لو رفته
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
ترسیدم کلیک کنم!
جدیدا نمرات هر بازی منتشر میشه تو تایتل دوم زده شده:یک اقتباس بد…. یا چیزهای دیگه
خوشحالم این یکی موفق شد!
دردسرهای خارج از کانون توجه
آغاز یک حماسه جدید!

source

توسط funkhabari