دانلود بازی Onsen Master برای کامپیوتر

ژانرهای متفاوتی در طول تاریخ صنعت گیم به وجود آمده که هر کدام میزبان تعداد زیادی بازی دوست داشتنی بوده‌اند. در کنار ژانرهای بزرگ‌تر مانند شوتر و استراتژیک، زیرمجموعه‌های کوچک‌تری مانند مترویدوانیا و حتی مدیریت رستوران نیز وجود دارد. بازی‌های مدیریت مشتری آثاری هستند که یک چرخه تکرار شونده ولی اعتیادآور را ایجاد کرده که شما باید در یک زمان مشخص به مشتریان یک فروشگاه یا مکان تجاری دیگری، خدمات ارائه کنید؛ Onsen Master یکی از این آثار است.

بازی Onsen Master به دست استودیوی مستقل Waking Oni Games توسعه یافته و قرار است یکی از جدیدترین و البته خوش ساخت ترین بازی‌های مدیریت مشتری در سال 2022 باشد. Onsen نام مکان‌هایی است که مردم برای آرامش و شفابخشی به آن مراجعه می‌کنند. شما در این بازی کنترل یکی از این مکان‌ها را به دست گرفته و باید رفاه و آرامش را برای مشتریانش فراهم کنید. البته این کار به این سادگی‌ها هم نبوده و مدت زمان مشخصی وجود دارد که باید در آن به موفقیت دست پیدا کنید.

برای خدمت رسانی به مشتری، شما باید آن‌ها را به وسایل آرامش دهنده هدایت کرده، لوازمی را با هم ترکیب کرده و سپس در اختیارشان قرار دهید. اولین چیزی که در این بازی توجهتان را به خود جلب می‌کند، سبک زیبای گرافیکی و حس لطیفی است که در سراسر گیم پلی‌اش پخش شده و تا پایان نیز با شما همراه می‌شود. اگر به دنبال یک بازی بسیار ساده در سبک مدیریت یک مکان تجاری و خدمت رسانی به مشتریان می‌گردید، همین حالا عنوان زیبا و جذاب Onsen Master را دانلود و تجربه کنید.

بازی Onsen Master عنوانی در سبک مدیریت مشتری است. شما باید در یک چشمه آب گرم، به مشتریانی که به شما مراجعه می‌کنند، خدمات ارائه دهید. در این مسیر چالش‌های فراوانی مانند کمبود وقت و درگیری‌های دیگری در مسیرتان قرار گرفته و بازی را سخت می‌کنند. تجربه این بازی به همه گیمرهایی که به دنبال آرامش هستند توصیه می‌شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Coaster و RollerCoaster Tycoon 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Onsen Master برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 3.00GHz or AMD equivalent or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 or better
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Gamepads Recommended

تصاویری از محیط بازی :

بازی Onsen Master
بازی Onsen Master
بازی Onsen Master
بازی Onsen Master
بازی Onsen Master

نوشته دانلود بازی Onsen Master برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

source

توسط funkhabari