تیر آخر به شایعات تمام نشدنی
بلادبورن (Bloodborne) یکی از بهترین بازی های پلی استیشن ۴ محسوب می‌شود که شایعات زیادی در مورد بازسازی یا پورت پی‌سی آن وجود دارد. 
فرام سافتور در سال ۲۰۱۵ بازی Bloodborne را به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه کرد و توانست به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند. تاکنون چند منبع مختلف ساخت پروژه جدیدی از این بازی را رد کرده‌اند که آخرین آن‌ها، جف گراب است. او با حضور در پادکست Xbox Expansion Pass گفت که نباید منتظر ریمستر یا پورت پی‌سی بلادبورن باشیم.
بنابر صحبت‌های گراب استودیو فرام سافتور در حال حاضر مشغول پشتیبانی از بازی جهان باز و نقش‌ آفرینی الدن رینگ است و فرصت کار روی بلادبورن را ندارد. خبر خوب این است که احتمالا چند بسته الحاقی برای الدن رینگ در دست ساخت قرار دارد که استودیو نمی‌تواند روی پروژه دیگری تمرکز کند.
البته این احتمال وجود دارد که سونی ساخت پورت پی‌سی یا ریمستر بلادبورن را برعهده یک توسعه دهنده دیگر قرار دهد. جف گراب در این زمینه نیز صحبت کرد و آن را تقریبا غیرممکن می‌داند. پیچیدگی کدهای بازی اصلی باعث می‌شود که هر استودیو دیگری جز فرام سافتور برای کار روی Bloodborne با مشکل روبه رو شود. 
شاید یک یا دو سال دیگر که پشتیبانی از الدن رینگ به پایان رسد، فرام سافتور فرصت آغاز این پروژه را به دست آورد. با این وجود حداقل تا چند سال دیگر نباید منتظر خبر جدیدی از Bloodborne باشید. 
جی تی ای ۶ و هر چی ازش لو رفته
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
دقیقا همون چیزی که قرار نیست نسخه ای ازش بیاد رو نگه میداره :/
سونی انحصار گرای کثیف کرش بندیکوت را انحصاری میکنیم
نهههه خدایا 😭😦😦😭😭😭 این همه هیپ ، این همه شایعه ، این همه امید
همش کشک بود ؟ خداکنه این حرف ها حقیقت نداشته باشه
بازم امیدوارم که اگر پورت شه سیستم جدید نخواد چون خود بازی مال ۲۰۱۵ هست
کلمه آخر تایتل تیری بود به قلب من..
لعنت بهت سونی،یه سولزلایک استیم پانکی(ویکتوریایی) ذاشتیم که اونم انحصاری خودت کردی،خسته شدیم از این همه سولز لایک که تو قرون وسطان
شایعات اینم دیگه ول کن نیس
قورت دادن با فشار مضاعف!
دردسرهای خارج از کانون توجه

source

توسط funkhabari