رایگان برای صاحبان بازی اصلی
شب گذشته شرکت انویدیا در جریان معرفی سری جدید کارت‌های گرافیک خود، Portal RTX را نیز معرفی کرد. یک ماد رسمی برای بازی معمایی ولو که با استفاده از RTX Remix ساخته شده، ابزار جدیدی که به کاربران اجازه می‌دهد نورپردازی RTX را به بازی‌های کلاسیک اضافه کنند.
به گفته انویدیا، RTX Remix می‌تواند «تنها با چند کلیک رهگیری پرتو را اضافه کند و ابزارهایی را در اختیار مادسازان قرار می‌دهد تا حتی ریمسترهای جاه‌طلبانه برای بازی‌هایی که قبلا غیرقابل تغییر بودند، بسازند».
این ماد که در جریان برنامه GeForce Beyond معرفی شد، به صورت رایگان در ماه نوامبر برای دارندگان بازی بر رایانه‌های شخصی عرضه خواهد بود.
در بیانیه انویدیا آمده است:
این ارتقاء RTX مبتنی بر کار [پیشین] ما در Quake II و Minecraft صورت گرفته، اما بسیار ویژه است، زیرا ابزار مورد استفاده برای ساخت Portal با RTX به صورت رایگان منتشر خواهد شد و به شما این امکان را می‌دهد تا قابلیت RTX را به سایر بازی‌های کلاسیک اضافه کنید.
انویدیا همچنین داده‌های جدیدی برای بازی ایجاد کرده که ادعا می‌کند هم‌راستا با کار اصلی Valve هستند.
هر فریم از گیم‌پلی با رهگیری پرتوی کامل خیره‌کننده، بافت‌های جدید و دست‌ساز با وضوح بالا مبتنی بر فیزیک و مدل‌های جدید و پیشرفته با کیفیت بالا که تداعی‌کننده نسخه‌های اصلی هستند، ارتقا یافته است.
میزان عملکرد با NVIDIA DLSS 3 سرعت می‌گیرد و به بازی اجازه می‌دهد فوق‌العاده روان اجرا شود و تاخیر سیستم با استفاده از NVIDIA Reflex به حداقل می‌رسد و همه این‌ها با همکاری NVIDIA Lightspeed Studios ساخته شده است.
Portal که در ابتدا به عنوان بخشی از Valve’s The Orange Box ظاهر شد، یک بازی معمایی است که بازیکن با باز و بست کردن پورتال‌هایی که می‌تواند در آن‌ها قدم بزند، در محیط حرکت می‌کند.
این بازی همچنین دارای یک روایت طنزآمیز تاریک است که بازیکنان در آن به ماجراجویی می‌پردازند و از آزمایشگاه‌های علمی مرموز Aperture Science عبور می‌کنند
ویجی‌لاگ پلاسلو رفتن جی تی ای 6 و تریلر جدید گاد آو وار رگناروک
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
چه گرافیکی
رو ایکس باکس که رایگان شد گرفتمش
ولی PC که RTX داشته باشه ندارم 🥲
من بازی رو خریدم اما از تی ایکس رو ندارم 😥
گرافیکو:D
خدا میدونه ارتی اکس ۹۰۹۰ti چی میشه😂
قورت دادن با فشار مضاعف!
دردسرهای خارج از کانون توجه

source

توسط funkhabari