instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با توجه به برخی شواهد، به نظر می‌رسد که صاحب صفحه‌ی TheRealInsider در توییتر که به تازگی دنبال‌کنندگان زیادی یافته است، صاحب DanAllenGaming در یوتیوب باشد.
صفحه‌ی شخصی این فرد در توییتر به شخصی که از TheRealInsider سوالی پرسیده بود، پاسخ داده است. به نظر می‌آید که او فراموش کرده است از حساب شخصی خود خارج شود و با حسابی دیگر به این شخص پاسخ دهد. اندکی پس از آنکه تصاویر این پیام انتشار پیدا کرد، هر دو حساب یادشده از توییتر حذف شد.
تصویر پیام ذکرشده در ادامه قابل مشاهده است:
ممکن است که این خبر در نگاه نخست برای برخی از افراد، مهم نباشد، اما احتمال آنکه دن آلن به علت نقض پیمان‌نامه‌ی عدم افشا (Non-disclosure agreement or NDA) مؤاخذه شده باشد، زیاد است. صفحه‌ی TheRealInsider پس از فاش کردن تمامی عناوین جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed پیش از معرفی رسمی یوبیسافت (Ubisoft)، محبوبیت بسیاری به دست آورد. هنوز مشخص نیست که چه اتفاقاتی در پیش است، اما وبسایت Insider Gaming پس از حذف شدن حساب‌های مذکور جویای وضعیت دن شد.
مدتی بعد از آن، دن آلن به توییتر بازگشت و اشتباه خود را اقرار نمود. متن آخرین پیام او در توییتر به شرح زیر است:
به دلیل کارهایم از همه عذرخواهی می‌کنم. از خود شرم دارم و ناامیدم. مدتی به تصمیمات اشتباهم که هرگز تکرار نخواهند شد، فکر می‌کنم. به تمام افرادی که طی این سال‌ها حامی من بوده‌اند می‌گویم که از ناامید کردنتان بسیار متأسفم.
او در پیامی خصوصی به وبسایت Insider Gaming نیز گفت:
بزرگ‌ترین اشتباه خود را مرتکب شده‌ام و شرمنده و پشیمانم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فکر نکنم یه عذر خواهی کافی باشه
خدا هیچکسیو‌ اینجوری خراب نکنه
خلاصه که آب قطعه …
فقط منم که هیچ کدوم رو نمی شناسم؟
یوبی سافت: یه پدری ازت دربیارم‌‌ اون سرش ناپیدا!!!🤣
حالا باید منتظر رفتن تو گونی باشه😂
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari